Pratic Anticalcare Bagno E Doccia 750ml

Kód: 4.001517
59,79 Kč / ks 49,41 Kč bez DPH
Skladem (>20 ks)
Můžeme doručit do:
23.7.2024
Možnosti doručení

Čistič koupelen Pratic Anticalcare Bagno E Doccia Odstraňovač vodního kamene, zabraňuje usazování špíny a vodního kamene. Vynikající pro sprchové zástěny - vytváří ochrannou bariéru proti usazování vodního kamene a usnadňuje pravidelný úklid. Zářivá čistota bez námahy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 Čistič na vodní kámen, zbytky mýdla a nečistot v koupelně a sprchách.

• Je vhodný na každodenní úklid koupelen, sprch, van, umyvadel, obkladaček atd.
• Vynikající pro sprchové zástěny - unikátní složení zanechává na povrchu ochrannou bariéru proti opakovanému usazování nečistot
• Zářivá čistota bez námahy

Důkladně vyčistí a odstraňuje vodní kámen, zaschlé vodní kapky i skvrny od mýdla. Díky unikátnímu složení ochraňuje čištěné povrchy a navrací jim přirozený lesk. Usnadňuje pravidelný úklid a zabraňuje opětovnému usazování špíny a vodního kamene. Ideální na každodenní použití v koupelně. Jemný film, který obsahuje, přilne ke stěně a tím zajistí rychlé stečení vody a povrch tak zůstane suchý. Udržujte váš sprchový kout čistý i bez námahy.

Nepoužívejte na povrchy citlivé na kyseliny (mramor a další přírodní kameny), smalt, hliník, pozinkovaný kov, stříbro, nádobí a horké povrchy, na spotřebiče a uvnitř plastových varných konvic. 

S příjemnou vůní.

Obsah: 750 ml

VAROVÁNÍ

H319 Způsobuje vážné podráždění očí.

EUH208 Obsahuje reakční směs: 5-chlor-2-methylisothiazol-3(2H)-on a 2-methylisothiazol-3(2H)-on (3:1). Může vyvolat alergickou reakci.

Doplňkové parametry

Kategorie: Čištění koupelny
Velikost balení: 750 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: