IO Splendo na rez a vodní kámen s octem 750ml

Kód: 4.001514
64,41 Kč / ks 53,23 Kč bez DPH
Skladem (>20 ks)
Můžeme doručit do:
23.7.2024
Možnosti doručení

Odstraňovač vodního kamene IO SPLENDO NA REZ A VODNÍ KÁMEN s octem odstraňuje veškeré usazeniny, včetně mýdla, ale také je účinným na rez v kuchyni či koupelně. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nevíte jak odstranit rez a vodní kámen? Neporazitelný pomocník v boji s vodním kamenem, rzí a zbytky mýdla, a to díky směsi účinných látek, které odstraňují veškerou špínu.

To je IO SPLENDO NA REZ A VODNÍ KÁMEN s octem - přípravek na odstranění rzi a vodního kamene.


IO SPLENDO IO SPLENDO NA REZ A VODNÍ KÁMEN s octem odstraňuje veškeré usazeniny, včetně mýdla, ale také je účinným na rez v kuchyni či koupelně. Trápí Vás vodní kámen na skle, v pračce, v záchodové míse, nebo snad potřebujete odstranit vodní kámen z prázdného potrubí, vodovodní baterie, vany a bidetů, podlah, dlaždiček, keramiky, příborů, sklenic nebo snad jídelních souprav? Potom je tento přípravek skvělá volba.

Přípravek není však na některé povrchy vhodný. Nedoporučujeme jej používat na mramor, žulu a přírodní kameny, barevné lamináty, hydromasážní vany a teplé povrchy a předměty. Na čištění barevné keramiky a smaltových van se doporučuje nejprve vyzkoušet odolnost materiálu na malé, skryté ploše.


Obsah: 750 ml

NEBEZPEČÍ

H314 Způsobuje těžké poleptání kůže. 
H318 Způsobuje vážné poškození očí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Čištění koupelny
Baleno v kartonu po: 12 ks
Velikost balení: 750 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: