Systém na míru

Ve Světě úklidu nakoupíte vše. Naši hezkou prodejnu najdete v na Praze 6 Řepích a to na ploše 1250 m2.

Přijďte si vybrat vše, pro snadnější úklid!

Svět úklidu nabízí podporu našim věrným zákazníkům nejen během nákupu, ale také pomoc při dlouhodobém užívání širokého sortimentu našeho zboží.

  • Poradenství při nákupu

Víme přesně, co prodáváme. K čemu konkrétní zboží slouží a jaký typ na co vybrat. Poradíme podle místa určení i Vašich specifických požadavků - hotel, restaurace nebo školka, nic není problém. 

  • Sanitační plány

Potřebujete sanitační plán? Umíme ho zpracovat podle Vašich potřeb. Víme, který prostředek na co použít, jak často a jak je střídat, aby plán vyhovoval nejen všem předpisům, ale také byl maximálně účinný.

  • Zaškolení personálu

Uklízet umí skoro každý, ale pokud používáte víc typů prostředků, můžete se lehce ztratit. Správné dávkování může zaměstnavateli ušetřit nemalé prostředky a zároveň čistící prostředky využijete na maximum. K tomu Vám může pomoct například správný návod, dávkovače, směšovače a další vychytávky. 

  • Odborný servis myček a strojů

I to umíme zařídit pro naše velkoobchodní klienty. 

  • Náhradní plnění 

Pro firmy nad 25 zaměstnanců platí zákonná povinnost zaměstnat osoby zdravotně znevýhodněné a nebo odebrat služby od státem uznaných dodavatelů. Mezi výhody dále patří to, že nepřímo podpoříte zaměstnávání OZP a jejich začlenění do běžného pracovního života. Namísto odevzdání peněz státu (finanční odvod), získáte za tyto peněžní prostředky kvalitní služby. Bližší informace poskytne náš obchodní zástupce.

  • Zajištění HACCP

Kontaktujte naši péči o velkoobchodní zákazníky 

Michal Sádek
e-mail: info@bceshop.cz
tel.: +420 220 870 080