Kuchyně a gastro

Vše na úklid od domácí i profesionální kuchyně. Široký sortiment v malých i velkých balení do gastro provozů.

 

Nejprodávanější

Jar 5l Citron
Skladem (>20 ks)
Kód: 4.000139
 
369,78 Kč
(305,60 Kč bez DPH)
CLEAMEN 240 na trouby a grily 1,1kg
Skladem (>20 ks)
Kód: 4.000351
 
215,14 Kč
(177,80 Kč bez DPH)
Savo kuchyň na mastnou špínu 500ml
Skladem (>20 ks)
Kód: 4.001043
 
77,71 Kč
(64,22 Kč bez DPH)

Řazení produktů

132 položek celkem

Výpis produktů

KRYSTAL CLEADER 26 Na nádobí lemongrass 5l
KRYSTAL CLEADER 26 Na nádobí lemongrass 5l
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem (>20 ks)
231,10 Kč bez DPH
279,63 Kč
Měrná cena: 55,93 Kč / 1 l

Prostředek na nádobí s vůní citronové trávy, vysokou pěnivostí a ochranou pokožky. Účinně odstraňuje mastnotu ze skla, nerezu i porcelánu.

Kód: 4.000352
Cleamen 240
CLEAMEN 240 na trouby a grily 1,1kg
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem (>20 ks)
177,80 Kč bez DPH
215,14 Kč
Měrná cena: 195,58 Kč / 1 kg

Prostředek je určen na odstraňování připálenin z pečících trub, grilů a digestoří, skla krbových kamen apod. za studena.

Kód: 4.000351
Cleamen 115 nerez cistic a lestic
96,30 Kč bez DPH
116,52 Kč
Měrná cena: 211,85 Kč / 1 l

K čištění, leštění a ošetření nerezových ploch. Odstraňuje mírné znečištění a ohmatky.  

Kód: 2.000295
CLEAMEN 100 200 A k prime aplikaci 550ml
CLEAMEN 100/200 A - k příme aplikaci 550ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem (>20 ks)
56,50 Kč bez DPH
68,37 Kč
Měrná cena: 124,31 Kč / 1 l

Vhodný na úklid všech typů voděodolných povrchů, obkladů, stěn, dveří, rámů, parapetů, nábytku (i dřevěného), plastových, nerezových i skleněných...

Kód: 2.000256
KRYSTAL CLEADER 24 Tekutý písek 600g
46,60 Kč bez DPH
56,39 Kč
Měrná cena: 56,39 Kč / 1 ks

Jemný čistící písek na připáleniny - nádobí, sporáky, umakart. Jemně parfémovaný svěží vůní grepu a mandarinky. 

Kód: 2.000512
CLEAMEN 170 povrchy 550ml
Ecolabel
68,70 Kč bez DPH
83,13 Kč
Měrná cena: 151,15 Kč / 1 l

Ekologický multifunkční prostředek na povrchy, určený pro snadné a účinné čištění beze šmouh.

Kód: 2.000439
Cleamen 220 lestic na nerez vel. 550 ml svet uklidu
CLEAMEN 220 nerez leštič 550ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem (3 ks)
123,80 Kč bez DPH
149,80 Kč
Měrná cena: 272,36 Kč / 1 l

Vhodný k leštění nerezových pultů v potravinářství a ostatních kovových prvků v kuchyni.   

Kód: 4.001394
EKOFKA Na ná nádobí 750 ml
Ecolabel
79,70 Kč bez DPH
96,44 Kč
Měrná cena: 96,44 Kč / 1 ks

Koncentrovaný ekologický prostředek na ruční mytí nádobí. Skvěle odmašťuje, je dermatologicky šetrný a má certifikaci EU Ecolabel. Vhodný i pro ČOV.

Kód: 4.001687
WILLI podlahy 5kg
WILLI podlahy 5kg
Skladem (5 ks)
64 Kč bez DPH
77,44 Kč
Měrná cena: 15,49 Kč / 1 kg

Univerzální čisticí prostředek na mytí všech typů podlah a omyvatelných povrchů se svěží vůní. Zanechává lesklé povrchy beze šmouh.

Kód: 2.000287
Cleamen 210 5l
CLEAMEN 210 gastron proti silné mastnotě 5l
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem (>20 ks)
389,50 Kč bez DPH
471,30 Kč
Měrná cena: 94,26 Kč / 1 l

Proti silné mastnotě - čištění sporáků, digestoří, kuchyňských linek, keramických obkladů, vhodný i na čištění strojů, sazí.

Kód: 4.000726
willi tekuty pisek 600g
WILLI tekutý písek 600g
Skladem (>20 ks)
17,50 Kč bez DPH
21,18 Kč
Měrná cena: 35,30 Kč / 1 kg

Odstraňuje mastnotu, hrubé nečistoty, usazenou špínu a připáleniny. Svěží parfemace. Vhodný na čištění povrchů z hliníku, smaltu, kovu,...

Kód: 2.000228
2020 BGL 1L
Akce
150,94 Kč –10 %
BGL - 1l Čistící prostředek na pivní sklenice (SP)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem (9 ks)
112,27 Kč bez DPH
135,85 Kč
Měrná cena: 135,85 Kč / 1 l

Jedinečný čistící prostředek na pivní sklenice. Zcela hygienické a křišťálově čisté mytí, drží pivní pěnu ve sklenici, nezanechává pachuť ani...

Kód: 4.000503
2020 BGL kanystr
Akce
654,05 Kč –10 %
486,49 Kč bez DPH
588,65 Kč
Měrná cena: 117,73 Kč / 1 l

Jedinečný čistící prostředek na pivní sklenice. Zcela hygienické a křišťálově čisté mytí, drží pivní pěnu ve sklenici, nezanechává pachuť ani...

Kód: 4.000504
Real na kuchyně 550g
Akce
73,70 Kč –15 %
51,77 Kč bez DPH
62,64 Kč
Měrná cena: 113,89 Kč / 1 kg

Real na kuchyně 550 g. Prostředek se silným odmašťujícím efektem na mastnotu, připáleniny a usazené nečistoty kdekoliv v domácnosti.

Kód: 4.001545
senkyrka gel pivni sklo 1l
Šenkýřka gel na mytí výčepního skla 1l
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem (16 ks)
114 Kč bez DPH
137,94 Kč
Měrná cena: 137,94 Kč / 1 l

Speciální prostředek pro ruční mytí výčepního skla.

Kód: 4.000248
Cleamen 100 200
CLEAMEN 100/200 všestranný pro každodenní čištění 1l
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem (>20 ks)
206,80 Kč bez DPH
250,23 Kč
Měrná cena: 250,23 Kč / 1 l

Všestranný prostředek na úklid podlah, obkladů stěn, dveří, rámů, parapetů, nábytku, plastových, nerezových i skleněných ploch. 

Kód: 4.000337
Cleamen 100 200 5l
CLEAMEN 100/200 všestranný pro každodenní čištění 5l
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem (15 ks)
882,20 Kč bez DPH
1 067,46 Kč
Měrná cena: 213,49 Kč / 1 l

Všestranný prostředek na úklid podlah, obkladů stěn, dveří, rámů, parapetů, nábytku, plastových, nerezových i skleněných ploch. 

Kód: 4.000366
Cleamen 260 restauracni sklo 1l
CLEAMEN 260 restaurační sklo 1L
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem (17 ks)
120,60 Kč bez DPH
145,93 Kč
Měrná cena: 145,93 Kč / 1 l

CLEAMEN 260 restaurační sklo. Prostředek, určený k mytí pivního a restrauračního skla, vhodný i do myček.

Kód: 2.000223
CLEAMEN GP nerezove plochy 550ml
128,60 Kč bez DPH
155,61 Kč
Měrná cena: 282,93 Kč / 1 l

Přípravek slouží jako leštěnka nerezových ploch a vybavení kuchyní s praktickým rozprašovačem. Vhodný i na ostatní nerezové plochy.

Kód: 4.001503
Gastro profi silna mastrnota komplex 6 kg
Pouze na ičo
641,70 Kč bez DPH
776,46 Kč
Měrná cena: 129,41 Kč / 1 kg

Profesionální čistič na silnou mastnotu nejen do gastro provozů. 

Kód: 4.001102
2020 FL5 1L
Akce
91,48 Kč –10 %
68,04 Kč bez DPH
82,33 Kč
Měrná cena: 82,33 Kč / 1 l

Odmašťovač intenzivní, silní, šetrný. Pro všechny voděodolné povrchy, intenzivní, šetrný, bez kyselin a nebezpečných rozpouštědel, odstraňuje...

Kód: 4.000484
2012 grillex 500ml s rozprasovacem
Akce
76,23 Kč –10 %
56,70 Kč bez DPH
68,61 Kč
Měrná cena: 137,22 Kč / 1 l

Intenzivní čistící prostředek na grily a pečící trouby, fritézy, pánve, plechy, na horké i studené plochy.

Kód: 4.000482
KRYSTAL CLEADER 23 cistici krem 600g
41,20 Kč bez DPH
49,85 Kč
Měrná cena: 83,08 Kč / 1 kg

KRYSTAL CLEADER 23 Čistící krém na velmi zašpiněném nádobí, pracovní a kuchyňské plochy, sporák, vany, boty, hračky. 

Kód: 2.000507
KRYSTAL CLEADER 24 Tekuty pisek 6kg
312,90 Kč bez DPH
378,61 Kč
Měrná cena: 63,10 Kč / 1 kg

KRYSTAL CLEADER 24 Tekutý písek s originálním abrazivem si hravě poradí s připáleninami, mastnotou i usazeninami na nádobí, sporácích a...

Kód: 2.000510
Krystal na kuchyne
KRYSTAL na kuchyně 5l
Skladem (10 ks)
238,90 Kč bez DPH
289,07 Kč
Měrná cena: 57,81 Kč / 1 l

K čištění kuchyňského nábytku, pevných ploch z nesavého materiálu. Vyčistí též umakartová jádra, dveře a rámy oken. Přípravek aplikovaný...

Kód: 4.000716
Lan sklo 5L
Lan - sklo, prostředek na mytí výčepního a restauračního skla 5 L
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem (4 ks)
233 Kč bez DPH
281,93 Kč
Měrná cena: 56,39 Kč / 1 l

Na mytí pivního a restauračního skla. DOPORUČUJEME 

Kód: 4.001444
RG Nadobi 5l 1 2022 pruhl
Ecolabel
231,90 Kč bez DPH
280,60 Kč
Měrná cena: 56,12 Kč / 1 kg

Prostředek na nádobí se silnou odmašťující silou. Ekologická řada, vhodný do biologických čističek.

Kód: 2.000063
RG tablety mycka new
Ekologické
263,24 Kč bez DPH
318,52 Kč
Měrná cena: 7,96 Kč / 1 ks

Bezfosfátové tablety do myčky pro dokonale čisté nádobí. Ekologický prostředek vhodný do biologických čističek.

Kód: 2.000068
CLEAMEN 272 proti silne mastnote 1l
Ecolabel
145,60 Kč bez DPH
176,18 Kč
Měrná cena: 176,18 Kč / 1 l

Koncentrovaný čisticí prostředek pro odstraňování mastnoty, zbytků jídel a dalších nečistot z kuchyňských povrchů.  Vhodný pro ČOV....

Kód: 2.000514
CLEAMEN 275 rucni myti nadobi 5l
Ecolabel
286,80 Kč bez DPH
347,03 Kč
Měrná cena: 69,41 Kč / 1 l

Vysoce účinný a zároveň ekologicky šetrný prostředek určený k ručnímu mytí nádobí. Vhodný pro ČOV. Certifikace EU Ecolabel.

Kód: 2.000520
0002157 Cleamen gastroprofi odvapnovac 5l
Pouze na ičo
1 026,10 Kč bez DPH
1 241,58 Kč
Měrná cena: 206,93 Kč / 1 kg

Tekutý prostředek určený k odvápňování nerezových ploch jako jsou myčky nádobí, pračky, varné konvice, varné nádoby a napařovače, nerezové plochy v...

Kód: 4.000830
Cleamen gastroprofessional silna mastnota 1l
Pouze na ičo
CLEAMEN GP Silná mastnota 1l
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem (19 ks)
108,80 Kč bez DPH
131,65 Kč
Měrná cena: 131,65 Kč / 1 l

Profesionální čistič na silnou mastnotu nejen do gastro provozů. 

Kód: 4.001109
0002155 Cleamen gastroprofi strojni myti nadobi 10l
Pouze na ičo
1 329 Kč bez DPH
1 608,09 Kč
Měrná cena: 134,01 Kč / 1 kg

Do profesionálních myček nádobí a skla s automatickým dávkováním. Cena vč. zálohy na kanystr.

Kód: 4.000821
812 cleamen gastro professional strojni myti nadobi 24kg
Pouze na ičo
2 477,60 Kč bez DPH
2 997,90 Kč
Měrná cena: 124,91 Kč / 1 kg

Bezfosfátový, tekutý mycí prostředek, určený pro všechny typy profesionálních myček nádobí a skla. Cena vč. zálohy na kanystr.

Kód: 4.000822
KRYSTAL CLEADER 27 Balzám na nádobí mateřídouška 5 l
234,20 Kč bez DPH
283,38 Kč
Měrná cena: 56,68 Kč / 1 l

Tekutý čisticí prostředek s vůní mateřídoušky na ruční mytí nádobí s posílenou recepturou a prokazatelně vyšší účinností o 25%. Vyznačuje se...

Kód: 2.000579
515 krystal tekuty pisek 6 kg
KRYSTAL tekutý písek 6kg
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem (3 ks)
312,90 Kč bez DPH
378,61 Kč
Měrná cena: 63,10 Kč / 1 kg

Jemný čistící písek na nádobí, sporáky, umakart. Jemně parfémovaný svěží vůní grepu a mandarinky. Vyznačuje se mimořádně dokonalou mycí schopností,...

Kód: 4.000851

Ovládací prvky výpisu

132 položek celkem