Čištící prostředky do koupelny, Strana 2

Nejprodávanější

Savo proti plísním univerzal 500ml
Skladem (>20 ks)
Kód: 4.000064
 
99,78 Kč
(82,46 Kč bez DPH)
Pulirapid-na rez a vodní kámen 750ml
Skladem (>20 ks)
Kód: 4.000879
 
78,70 Kč
(65,04 Kč bez DPH)
CLEAMEN 410 koupelny s leskem 1l
Skladem (>20 ks)
Kód: 4.000730
 
99,58 Kč
(82,30 Kč bez DPH)

Řazení produktů

145 položek celkem

Výpis produktů

Real Gold Koupelny
Akce
105 Kč –15 %
Real Gold na koupelny 550g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem (>20 ks)
73,76 Kč bez DPH
89,25 Kč
Měrná cena: 162,27 Kč / 1 kg

Čisticí prostředek  na koupelny s luxusní vůní a rozprašovačem, brání usazování nečistot.  

Kód: 2.000326
Real na koupelny 550g
Akce
73,70 Kč –15 %
51,77 Kč bez DPH
62,64 Kč
Měrná cena: 113,89 Kč / 1 kg

Real na koupelny 550 g. Čisticí prostředek s kyselinou citrónovou pro zářivě čistou koupelnu. Šetrně odstraňuje vodní kámen, rez a mýdlové usazeniny.

Kód: 4.001546
Real na plochy 550g
Akce
67,47 Kč –15 %
Real na plochy 550 g BC32125
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem (>20 ks)
47,40 Kč bez DPH
57,35 Kč
Měrná cena: 104,27 Kč / 1 kg

Real na plochy 550 g . Univerzální čisticí prostředek na plochy s pohlcovačem pachu na nábytek, sklo a tvrdé povrchy.

Kód: 4.001547
RP Plochy podlahy 1l 11 2023
91 Kč bez DPH
110,11 Kč
Měrná cena: 110,11 Kč / 1 l

Nízkopěnivý prostředek pro základní úklid. Na podlahy, plochy s antistickou přísadou.

Kód: 2.000077
WILLI podlahy 5kg
WILLI podlahy 5kg
Skladem (10 ks)
64 Kč bez DPH
77,44 Kč
Měrná cena: 15,49 Kč / 1 kg

Univerzální čisticí prostředek na mytí všech typů podlah a omyvatelných povrchů se svěží vůní. Zanechává lesklé povrchy beze šmouh.

Kód: 2.000287
cif cream lemon 500ml
Cif Lemon 500ml 1233-2
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem (>20 ks)
39,90 Kč bez DPH
48,28 Kč
Měrná cena: 96,56 Kč / 1 l

Krémový čistící prostředek s mikro částicemi. Tradiční krém na úklid koupelen a kuchyní. Odmašťuje, čistí, odstraňuje zažranou špínu. Vůně citronu.

Kód: 4.000390
cif cream original 2l
Cif Original 2l
Skladem (8 ks)
219,58 Kč bez DPH
265,69 Kč
Měrná cena: 132,85 Kč / 1 l

Krémový čistící prostředek s mikro částicemi. Tradiční krém na úklid koupelen a kuchyní. Ideální na zbytky jídel na nádobí, ale i další...

Kód: 4.001657
Cleamen 410 550 ml svet uklidu
CLEAMEN 410 koupelny s leskem 550ml
Průměrné hodnocení produktu je 4,0 z 5 hvězdiček.
Skladem (>20 ks)
69,30 Kč bez DPH
83,85 Kč
Měrná cena: 152,45 Kč / 1 l

Obklady, umyvadla, vany, sprchové kouty, umyvadla, baterie,vnější části toaletních mís atd. Rozprašuje pěnu s třešňovou vůní.

Kód: 4.001578
1283 krtek cistic odpadu 900g
Krtek čistič odpadů 900g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem (9 ks)
146,02 Kč bez DPH
176,68 Kč
Měrná cena: 196,31 Kč / 1 kg

Dokonalé pročištění a průchodnost zaneseného odpadu a potrubí.    

Kód: 4.000031
KRYSTAL CLEADER 23 cistici krem 600g
41,20 Kč bez DPH
49,85 Kč
Měrná cena: 83,08 Kč / 1 kg

KRYSTAL CLEADER 23 Čistící krém na velmi zašpiněném nádobí, pracovní a kuchyňské plochy, sporák, vany, boty, hračky. 

Kód: 2.000507
KRYSTAL CLEADER 40 Na koupelny 5l
252,90 Kč bez DPH
306,01 Kč
Měrná cena: 61,20 Kč / 1 l

Na koupelny k odstraňování vodního kamene, rzi, silnějších vrstev mechanických nečistot a k zajištění vysokého standardu lesku.

Kód: 2.000581
515 krystal tekuty pisek 6 kg
KRYSTAL tekutý písek 6kg
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem (3 ks)
312,90 Kč bez DPH
378,61 Kč
Měrná cena: 63,10 Kč / 1 kg

Jemný čistící písek na nádobí, sporáky, umakart. Jemně parfémovaný svěží vůní grepu a mandarinky. Vyznačuje se mimořádně dokonalou mycí schopností,...

Kód: 4.000851
SIDOLUX PREMIUM FLOOR CARE LEVANDULE
SIDOLUX Premium Floor Care vinyl, lino., dlaž., obkl. Marseillské mýdlo s levandulí 750ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem (>20 ks)
65,66 Kč bez DPH
79,45 Kč
Měrná cena: 105,93 Kč / 1 l

SIDOLUX PREMIUM vinyl, linoleum, dlažba, obklady Marseillské mýdlo s levandulí. Speciální prostředek na mytí linolea, dlažby, keramických...

Kód: 4.001537
SIDOLUX PREMIUM FLOOR CARE ylang ylang modry NA PODLAHY viny, lino, dlazba, obklady 5l velke baleni
SIDOLUX Premium Floor Care vinyl, linoleum, dlažba, obklady podlahy Ylang Ylang 5 L
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem (1 ks)
195,86 Kč bez DPH
236,99 Kč
Měrná cena: 47,40 Kč / 1 l

na mytí vinylových podlah, linolea, dlažby, keramických obkladů, velké balení do škol, restaurací a dalších provozů

Kód: 4.001346
SIDOLUX PREMIUM FLOOR CARE YLANG YLANG 2019 297x696
65,66 Kč bez DPH
79,45 Kč
Měrná cena: 105,93 Kč / 1 l

750 ml  na mytí vinylových podlah, linolea, dlažby, keramických obkladů

Kód: 4.001343
760012 hlubna ava krystalicka soda 1kg
Ava Krystalická soda 1kg
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem (16 ks)
25,69 Kč bez DPH
31,08 Kč
Měrná cena: 31,08 Kč / 1 kg

na změkčení vody, čištění oděvů, proplach pivních trubek a další

Kód: 1.000056
CIF lemon 2 l cif cream lemon 2 l 210062
Cif Lemon 2l
Skladem (4 ks)
219,58 Kč bez DPH
265,69 Kč
Měrná cena: 132,85 Kč / 1 l

Krémový čistící prostředek s mikro částicemi. Tradiční krém na úklid koupelen a kuchyní. Ideální na zbytky jídel na nádobí, ale i další...

Kód: 4.000697
Cleamen 146 lestic na leskle plochy
89,10 Kč bez DPH
107,81 Kč
Měrná cena: 107,81 Kč / 1 l

Prostředek určený k čištění a leštění povrchů - obklady, parapety, stoly, barové pulty, leštěné mramory, žuly, dlažby.

Kód: 4.001460
Cleamen 300 400 1l sanitarni cistic
CLEAMEN 300/400 sanitární denní 1l
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem (>20 ks)
190,50 Kč bez DPH
230,51 Kč
Měrná cena: 230,51 Kč / 1 l

Vhodný na toaletní mísy, pisoáry, sprchové kouty, keramické podlahy a obklady.

Kód: 4.000331
Cleamen 420 odpady sanitární 1l
Pouze na ičo
104,40 Kč bez DPH
126,32 Kč
Měrná cena: 126,32 Kč / 1 l

Prodej ve speciálním režimu! viz níže. Vysoce účinný prostředek k pročišťování plastových a keramických odpadů od...

Kód: 4.001020
Cleamen 442 na podlahy kysely
147,70 Kč bez DPH
178,72 Kč
Měrná cena: 178,72 Kč / 1 l

Postavební, periodický i denní úklid. Všechny slinuté dlažby, vinylové a betonové podlahy s nátěrem proti kyselinám.

Kód: 4.000757
Cleamen 442 5l
588 Kč bez DPH
711,48 Kč
Měrná cena: 142,30 Kč / 1 l

Postavební, periodický i denní úklid. Všechny slinuté dlažby, vinylové a betonové podlahy s nátěrem proti kyselinám.

Kód: 2.000148
Cleamen 450 5l
424,20 Kč bez DPH
513,28 Kč
Měrná cena: 102,66 Kč / 1 l

Vhodný na bazény, sprchy, umývárny, lázně i do průmyslových provozů. 

Kód: 4.000891
Cleamen 451 6kg
Pouze na ičo
786,10 Kč bez DPH
951,18 Kč
Měrná cena: 158,53 Kč / 1 kg

Prostředek určený k odvápňování nerezových zařízení jako jsou myčky nádobí, pračky, varné konvice, varné nádoby a napařovače, nerezové plochy v...

Kód: 2.000235
CLEAMEN 475 sanitarni povrchy 1l
Ecolabel
210,50 Kč bez DPH
254,71 Kč
Měrná cena: 254,71 Kč / 1 l

Koncentrovaný vysoce účinný prostředek určený k profesionální i běžné údržbě koupelen, toalet, umýváren a dalších sanitárních prostor. Vhodný...

Kód: 2.000516
CLEAMEN 475 sanitarni povrchy 5l
Ecolabel
833,40 Kč bez DPH
1 008,41 Kč
Měrná cena: 201,68 Kč / 1 l

Koncentrovaný vysoce účinný prostředek určený k profesionální i běžné údržbě koupelen, toalet, umýváren a dalších sanitárních prostor. Vhodný...

Kód: 2.000517
2069 cistic koupelen 500ml s rozprasovacem
Akce
76,23 Kč –10 %
56,70 Kč bez DPH
68,61 Kč
Měrná cena: 137,22 Kč / 1 l

Sanitární čistič se svěží vůní. Čistící přípravek na mytí koupelen, van, umyvadel, záchodových mís, bidetů, obkladů a dlažeb, vodovodních...

Kód: 4.000508
2072 cistic koupelen 5l
Akce
400,97 Kč –10 %
298,24 Kč bez DPH
360,87 Kč
Měrná cena: 72,17 Kč / 1 l

Sanitární čistič se svěží vůní. na mytí koupelen, van, umyvadel, záchodových mís, bidetů, obkladů a dlažeb, vodovodních baterií a sprchových...

Kód: 4.000509
Ladi odvapnovac
Dynamic Decalc 0,5l odvápňovač
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem (12 ks)
86,63 Kč bez DPH
104,82 Kč
Měrná cena: 209,64 Kč / 1 l

Profesionální nepěnivý vysoce koncentrovaný prostředek pro odstraňování vodního kamene, rzi a minerálních usazenin.

Kód: 2.000353
EKOFKA Na ná koupelny 750 ml
Ecolabel
79,70 Kč bez DPH
96,44 Kč
Měrná cena: 96,44 Kč / 1 ks

Šetrný, ale vysoce účinný kyselý ekologický čistič koupelen EKOFKA s ovocnou vůní. Odstraňuje vodní kámen a rez. Vhodný pro ČOV. Certifikace EU...

Kód: 4.001689
2020 ER10 1L
Akce
86,90 Kč –10 %
64,64 Kč bez DPH
78,21 Kč
Měrná cena: 78,21 Kč / 1 l

Univerzální, octový čistící prostředek na přírodní bázi. Odstraňuje močový kámen a usazeniny při čištění WC, sprch, armatur a odkalení kuchyňských...

Kód: 4.000487
2020 ER10 kanystr
Akce
234,79 Kč –10 %
ER 10 - 5l octový čistící prostředek, sanitární (SP)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem (3 ks)
174,64 Kč bez DPH
211,31 Kč
Měrná cena: 42,26 Kč / 1 l

Univerzální, octový čistící prostředek na přírodní bázi. Odstraňuje močový kámen a usazeniny při čištění WC, sprch, armatur a odkalení kuchyňských...

Kód: 4.000488
fiorillo ammoniaca profumata 4l
Fiorillo Ammoniaca Profumata 4 L Čistič na tvrdé povrchy s čpavkem
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem (20 ks)
121,80 Kč bez DPH
147,38 Kč
Měrná cena: 36,85 Kč / 1 l

Přípravek je využitelný na čištění a odmašťování všech typů povrchů v domácnosti. Díky obsaženému čpavku a alkoholu povrchy rychle usychají a...

Kód: 4.001467
Fiorillo Pavimenti cistici prostredek na podlahy s kvetinovou vuni ruzovy 4l
Fiorillo Pavimenti čistící prostředek na podlahy s květinovou vůní růžový 4 L
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem (20 ks)
114,59 Kč bez DPH
138,65 Kč
Měrná cena: 34,66 Kč / 1 l

Čisté podlahy jsou prvním znakem čisté domácnosti. Čisticí prostředek na podlahy Pavimenti Floreale je skvělým pomocníkem - se svou funkcí 2v1...

Kód: 4.001559
2020 Flimex 1L
Akce
153,98 Kč –10 %
114,53 Kč bez DPH
138,58 Kč
Měrná cena: 138,58 Kč / 1 l

Na dlažbu, obklady a sanitární zařízení, čistí a desinfikuje, odstraňuje rez, močový a vodní kámen, brání šíření plísní a bakterií. 

Kód: 4.000308
2020 Flimex kanystr
Akce
573,25 Kč –10 %
FLIMEX 5l extra silný čistící prostředek na dlažbu, obklady a sanitární zařízení (SP)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem (7 ks)
426,38 Kč bez DPH
515,92 Kč
Měrná cena: 103,18 Kč / 1 l

Na dlažbu, obklady a sanitární zařízení, čistí a desinfikuje, odstraňuje rez, močový a vodní kámen, brání šíření plísní a bakterií.

Kód: 4.000377

Ovládací prvky výpisu

145 položek celkem