Univerzální čistič 10L koncentrát Sweet Fruit koncentrát BCK UCKS10

Kód: 2.000181
Novinka
Značka: BestClean
2 597,87 Kč / ks 2 147 Kč bez DPH
Na dotaz
Můžeme doručit do:
21.5.2024
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Šetrný univerzální prostředek pro časté použití. Vhodný pro běžný úklid všech typů ploch a povrchů. Koncentrát k naředění.

Detailní informace

Detailní popis produktu

806 Universal Pro

NA BĚŽNÝ ÚKLID

Šetrný univerzální prostředek pro časté použití. Vhodný pro běžný úklid všech typů ploch a povrchů.

ŠETRNÝ UNIVERZÁLNÍ PROSTŘEDEK PRO BĚŽNÝ ÚKLID

Univerzální tekutý neutrální prostředek se širokou škálou využití. Byl vyvinut s důrazem na nejvyšší nároky ekologie a zdravotní nezávadnosti, s ohledem na vysokou frekvenci použití. Je vhodný pro veškeré typy povrchů. Má vynikající čistící, odmašťovací a leštící vlastnosti. Vzhledem k vlastnostem produktu je ideální pro restaurační zařízení, bary, kavárny, školy a školky, zdravotnická zařízení, komerční i domácí použití. Lze využít i pro čištění interiérů automobilů.

NÁVOD K POUŽITÍ:

Prostředek je určený pro přímé použití. Aplikovat na čištěný povrch pomocí rozprašovače, nechat krátce působit, mechanicky odstranit nečistoty, a nakonec povrch setřít utěrkou. Ulpělé nečistoty odstraňovat pomocí měkkého padu.


Signální slovo: žádné

Pokyny pro bezpečné zacházení:

Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc / ošetření. Odstraňte obsah / obal v případě profesionálního použití předáním oprávněné osobě a v případě spotřebitelského použití předáním na sběrný dvůr do části nebezpečného odpadu.

EUH 210: Na vyžádání je k dispozici bezpečnostní list.

Složení: >30% voda, <5% alkoholy, anionické povrchově aktivní látky, neionické povrchově aktivní látky, oxid křemíku (nano), chelatační látky, konzervační látky (směs derivátů isothiazolinonu: CMIT/MIT = 3:1), Parfum (A = Sweet Fruit, B = Orange Fruit, C = Polar Wood), D-Limonen (B), barvivo (A, B, C).

Obsahuje: propan-2-ol

 

Značka BestClean®
Produkty BestClean® jsou výsledkem dlouhodobého vývoje technologií pro čištění a impregnaci všech typů povrchů. Jsou určené primárně k profesionálním použití. Produkty jsou založeny na principu nanotechnologie, díky které se jejich účinnost a dosažené výsledky diametrálně odlišují od klasické úklidové chemie a jsou ověřené v praxi.
Při výrobě se používají moderní inovativní postupy zaměřené na chování jednotlivých produktů. K vývoji unikátních receptur bylo vždy přistupováno individuálně, s přihlédnutím k intenzitě a složení aktivních látek, k vlastnostem ošetřovaných povrchů a k maximální účinnosti. Standartem našich produktů je biologická odbouratelnost, zdravotní nezávadnost a co možná nejnižší ekologická zátěž.

 

upozornění: grafický design etikety se může měnit

Doplňkové parametry

Kategorie: Univerzální čistící prostředky
Velikost balení: 10 l
Výrobek: český, ekologický
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka BestClean® z Kaplice

- kvalitní úklidové prostředky šetrné k přírodě
- biologicky odbouratelné, zdravotně nezávadné
- založeny na principu nanotechnologie
- individuálně vyvýjené receptury na určité povrchy