Maxidina Waste Rapid 25/375g (balení 25 sáčků x 15g) A26002

Kód: 2.000252
5 233,25 Kč / ks 4 325 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
19.6.2024
Možnosti doručení

Profesionální prostředek na odstranění organického zápachu z popelnic. Dokáže rozkládat organický materiál a tím přispět k odstranění příčiny nepříjemného zápachu. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obsahuje 25 jednodávkových sáčků, připravíte 125 l roztoku

 Přípravek Maxidina® Waste Rapid dokáže rozkládat organický materiál, a tím přispět k odstranění příčiny nepříjemného zápachu. Používá se jako běžný čisticí prostředek a je jediným existujícím produktem na trhu, který dokáže rychle odstranit nepříjemný zápach organického původu a zefektivnit tak vynaloženou práci. Navíc rozkládá biofilm, ve kterém se mohou různé mikroorganismy zachytit, čímž zabrání a předejde mikrobiální kontaminaci (bakteriální a virové) a veškerý povrch účinně vyčistí, jak vyžadují příslušné předpisy na celostátní úrovni, vydané Ministerstvem zdravotnictví, nebo na mezinárodní úrovni, vydané Světovou zdravotnickou organizací (WHO). Maxidina® Waste Rapid působí kontaktně, neobsahuje chlór, enzymy ani žádné jiné agresivní látky a může být použit na čištění a sanitaci nádob na odpad původem z různých zařízení, např. barů, restaurací, bytových domů, ubytoven apod. Pravidelným používáním přípravku Maxidina® Waste Rapid se docílí hygienicky nezávadných nádob na odpad, nevydávajících žádný zápach, jelikož se v nich nebude hromadit biologický materiál. Takové nádoby lze pak velice snadno čistit.

Návod k použití

1 15g sáček přípravku Maxidina® Waste Rapid vložte přímo do rozprašovače o objemu 5L a přidejte čistou vodou. Sáček neotvírejte, protože je snadno rozpustný ve vodě. Vyčkejte několik minut, než se sáček rozpustí a produkt bude připraven k použití na vnitřek, případně i na vnějšek nádob na odpad. Přípravek po použití není třeba oplachovat. Roztok lze použít v následujících 20 dnech. Poté jej doporučujeme vylít do odpadu a připravit nový. Použitý nebo nadbytečný přípravek může být likvidován vylitím do odpadu, jelikož se spotřebuje po použití sám a obsahuje jen aktivní látky, které jsou snadno biologicky rozložitelné. Přípravek Maxidina® Waste Rapid nemíchejte s jinými přípravky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Úklid a hygiena
Obsah: 125l

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: