Maxidina Cleaning K kit (1x aplikační lahev + 10x sáček 5g) M23001

Kód: 2.000246
1 331 Kč / ks 1 100 Kč bez DPH
Skladem (6 ks)
Můžeme doručit do:
19.6.2024
Možnosti doručení

Profesionální prostředek na odstranění organické mastnoty a zápachu s s odvápňovačem. Je určen pro úklidové firmy k odstranění vodního kamene a prevenci jeho usazování.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obsahuje aplikátor + 10 jednodávkových sáčků, připravíte 10 litrů roztoku

 Přípravek Maxidina® Cleaning K je určen pro úklidové firmy k odstranění vodního kamene a prevenci jeho usazování. Používá se jako běžný mycí prostředek a je jediným existujícím produktem na trhu, který nepříjemný zápach dokáže velmi rychle odstranit, má výraznou čistící funkci a zabraňuje mikrobiální (bakteriální a virové) kontaminaci. Jen po jednom setření, díky čemuž lze zefektivnit pracovní tempo, je povrch čistý a bezpečný, jak vyžadují příslušné předpisy na celostátní úrovni, vydané Ministerstvem zdravotnictví, nebo na mezinárodní úrovni, vydané Světovou zdravotnickou organizací (WHO). Tento jedinečný kontaktně působící přípravek neobsahuje žádné škodlivé látky, chlór ani enzymy. Přípravek Maxidina® Cleaning K lze použít pro každodenní čištění hygienických zařízení, toalet a pisoárů a frekventovaných míst, jako jsou letiště, nádraží, vlaky, nákupní centra, veletrhy, nemocnice, školy a tělocvičny. Výsledkem každodenního používání přípravku Maxidina® Cleaning K jsou povrchy chráněné před usazováním vodního kamene, hygienicky čisté a bez šmouh. Přípravek po svém použití zanechává příjemnou nealergenní vůni.

 

NÁVOD K POUŽITÍ

 1 sáček přípravku Maxidina® Cleaning K vložte přímo do nádobky o 1 000 ml a doplňte čistou vodou. Sáček neotvírejte, protože je snadno rozpustný ve vodě. Vyčkejte několik minut, než bude produkt připraven k použití jako vodní mlha na ošetřovaný povrch. Přípravek Maxidina® Cleaning K lze použít v následujících 20 dnech. Poté jej doporučujeme vylít a připravit nový. 

Přípravek Maxidina® Cleaning K nemíchejte s jinými přípravky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Úklid a hygiena
Obsah: 10l

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: