Maxidina Ho.Re.Ca kit (1x aplikační lahev + 10x sáček 5g) A24001

Kód: 2.000240
Novinka
Značka: Maxidina
1 294,70 Kč / ks 1 070 Kč bez DPH
Skladem (7 ks)
Můžeme doručit do:
19.6.2024
Možnosti doručení

Profesionální přípravek na odstranění zápachu v segmentu HO-RE-CA.  Ke každodennímu čištění pracovních ploch, chladniček, chladicích boxů, sporáků, talířů, nádobí a nádob na odpad v gastronomických provozech, restauracích, barech, hotelech a ubytovacích zařízeních obecně. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přípravek Maxidina® Horeca je určen ke každodennímu čištění pracovních ploch, chladniček, chladicích boxů, sporáků, talířů, nádobí a nádob na odpad v gastronomických provozech, restauracích, barech, hotelech a ubytovacích zařízeních obecně. Přípravek je vhodný i k odstranění nepříjemného zápachu uvnitř provozoven s potravinami, jako jsou např. rybárny, řeznictví atd. Používá se jako běžný čisticí prostředek a je jediným existujícím produktem na trhu, který dokáže rychle odstranit nepříjemný zápach organického původu a zefektivnit tak vynaloženou práci. Navíc rozkládá biofilm, ve kterém se mohou různé mikroorganismy zachytit, čímž zabrání a předejde mikrobiální kontaminaci (bakteriální a virové) a veškerý povrch účinně vyčistí, jak vyžadují příslušné předpisy na celostátní úrovni, vydané Ministerstvem zdravotnictví, nebo na mezinárodní úrovni, vydané Světovou zdravotnickou organizací (WHO).

Maxidina® Horeca neobsahuje chlór, enzymy, parfémové složky ani žádné jiné škodlivé látky, působí rychle a radikálně řeší problémy související s nepříjemným zápachem.

 

NÁVOD K POUŽITÍ

1 5g sáček přípravku Maxidina® Horeca vložte přímo dávkovače a přidejte čistou vodou. Sáček neotvírejte, protože je snadno rozpustný ve vodě. Vyčkejte několik minut, než se sáček rozpustí a produkt bude připraven k použití na ošetřovaný povrch. Nanesený přípravek není třeba oplachovat. Roztok lze použít v následujících 20 dnech. Poté jej doporučujeme vylít do odpadu a připravit nový.

Přípravek Maxidina® Horeca nemíchejte s jinými přípravky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Úklid a hygiena
Obsah: 10l

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: