Maxidina Fabric + 600g (balení 30 sáčků x 20g)

Kód: 2.000251
2 722,50 Kč / ks 2 250 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
19.6.2024
Možnosti doručení

Profesionální prací prostředek pro sanitaci a dezinfekci profesionální pračky včetně praného prádla.  Určen pro odstranění nepříjemného zápachu a čištění prádla a jiného textilního materiálu ve zdravotnických zařízeních. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obsahuje 30 jednodávkových sáčků

Přípravek Maxidina® Fabric+ je určen pro odstranění nepříjemného zápachu a čištění prádla a jiného textilního materiálu ve zdravotnických zařízeních. Vhodný je také na praní mopů, třásní a hadrů používaných k čištění podlah. Přípravek Maxidina®Fabric+ reaguje s látkami, které vydávají nepříjemný zápach, neutralizuje je a jako jediný existující produkt na trhu dokáže nepříjemný zápach velmi rychle odstranit. Dále má výraznou čistící funkci a zabraňuje mikrobiální (bakteriální a virové) kontaminaci. Jen po jednom použití, díky čemuž lze zefektivnit pracovní tempo, jsou prané látky čisté a bezpečné, jak vyžadují příslušné předpisy na celostátní úrovni, vydané Ministerstvem zdravotnictví, nebo na mezinárodní úrovni, vydané Světovou zdravotnickou organizací (WHO).

Maxidina® Fabric+ lze díky specifickému složení používat i bez pracího prostředku.

NÁVOD K POUŽITÍ

1 sáček přípravku Maxidina® Fabric+ vložte na dno bubnu pračky. Sáček neotvírejte, protože je snadno rozpustný ve vodě. Pračku naplňte prádlem a jako obvykle spusťte prací cyklus i za nízké teploty.

Doplňkové parametry

Kategorie: Úklid a hygiena
Počet dávek: 30

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: