Čistící prostředky

Vítejte ve Světě úklidu, vašem expertním centru pro čistotu a hygienu. Nabízíme ucelený sortiment profesionální úklidové chemie, papírového programu a praktických pomůcek, které usnadní práci profesionálům i domácnostem. Všechny produkty držíme skladem ve velkém množství, abychom mohli vaši objednávku odeslat ještě dnes.

Zakládáme si na technických znalostech a osobním přístupu – pokud si nevíte rady s výběrem, rádi vám v konkrétní situaci poradíme. Naše produkty uvidíte v akci také na YouTube kanálu Svět úklidu. Pro zákazníky v Praze navíc zajišťujeme vlastní rozvoz, díky kterému máte své zásoby bleskově a spolehlivě u sebe.

Nejprodávanější

 
275,28 Kč
(227,50 Kč bez DPH)
Sítko do pisoáru TROPICAL 090726 červená
Skladem (>20 ks)
Kód: 3.000087
 
77,44 Kč
(64 Kč bez DPH)
 
339,77 Kč
(280,80 Kč bez DPH)

Řazení produktů

65 položek celkem

Výpis produktů

1382 savo proti plisnim univerzal rozprasovac 500 ml
82,46 Kč bez DPH
99,78 Kč
Měrná cena: 199,56 Kč / 1 l

Tekutý dezinfekční přípravek ve spreji, který účinně odstraňuje všechny druhy plísní a hub. Povrch vydezinfikuje a krásně vybělí. Savo proti...

Kód: 4.000064
cif cream original 500 ml
Cif Original 500ml
Skladem (>20 ks)
39,90 Kč bez DPH
48,28 Kč
Měrná cena: 96,56 Kč / 1 l

Krémový čistící prostředek s mikro částicemi. Tradiční krém na úklid koupelen a kuchyní. Odmašťuje, čistí, odstraňuje zažranou špínu. Cif original.

Kód: 4.000403
706531 savo mainstream kuchyn 500ml kopie
64,22 Kč bez DPH
77,71 Kč
Měrná cena: 155,42 Kč / 1 l

Savo Kuchyně je čisticí sprej, který účinně a šetrně odstraňuje mastnotu i usazené nečistoty. Ideální na mastné pracovní desky, obkládačky, smalt,...

Kód: 4.001043
1961 fixinela na rez a vodni kamen 500 ml
Fixinela 500ml
Skladem (>20 ks)
40,46 Kč bez DPH
48,96 Kč
Měrná cena: 97,92 Kč / 1 l

Fixinela na rez, vodní kámen a jiné usazeniny. Kyselý čistí prostředek na wc mísy, umyvadla, obkladačky, baterie. 

Kód: 4.000311
CLIN 2v1 čistič na okna s rozprašovačem 500 ml c3e9357db332ba14181e61da7496d975
Clin 500ml Lemon bílý
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem (>20 ks)
53,69 Kč bez DPH
64,96 Kč
Měrná cena: 129,92 Kč / 1 l

Čistění a impregnace skleněných ploch.

Kód: 4.000009
savo koupelna na vodni kamen
Savo čistič na koupelny 500ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem (>20 ks)
64,22 Kč bez DPH
77,71 Kč
Měrná cena: 155,42 Kč / 1 l

Savo na koupelny v čistícím spreji. Tekutý dezinfekční přípravek ve spreji, který účinně odstraňuje všechny druhy plísní a hub. Můžete jej použít...

Kód: 4.000063
Larrin na rez a vodni kamen 500ml
Larrin na rez a vodní kámen 500ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem (>20 ks)
63,42 Kč bez DPH
76,74 Kč
Měrná cena: 153,48 Kč / 1 l

Larrin na rez a vodní kámen i na dlouhodobě usazenou špínu. Extra silný na minerální usazeniny a mýdlové skvrny.

Kód: 4.000135
SANYTOL dezinfekcni univerzálni cistici prostredek 500ml
80,26 Kč bez DPH
97,11 Kč
Měrná cena: 194,22 Kč / 1 l

Tento víceúčelový dezinfekční prostředek vyčistí a vydezinfikuje celý dům. Je velice praktický, bez chlóru a nezanechává skvrny. 

Kód: 4.000061
Sidolux koupelna aktivni pena citrusova vune
41,86 Kč bez DPH
50,65 Kč
Měrná cena: 101,30 Kč / 1 l

pěna na vodovodní baterie, vodní kámen, umyvadla, vany...

Kód: 4.001364
SANYTOL Dezinfekcni cistic kuchyne 500ml
85 Kč bez DPH
102,85 Kč
Měrná cena: 205,70 Kč / 1 l

SANYTOL Kuchyně - zajišťuje dokonalou hygienu. Účinně odstraňuje zbytky mastnoty a usazenin v kuchyni. S vůní citronu.

Kód: 4.000871
SIDOLUX ECO kuchyne 500 ml
Ecolabel
69,90 Kč bez DPH
84,58 Kč
Měrná cena: 169,16 Kč / 1 l

Přírodní čistič kuchyně účinně odstraňuje mastnotu i nečistoty a zanechává povrchy čisté, lesklé a provoněné ranní rosou.

Kód: 2.000486
Sidolux Eco univerzalni cistic povrchu 500ml
Ecolabel
69,90 Kč bez DPH
84,58 Kč
Měrná cena: 169,16 Kč / 1 l

Přírodní čistič ve spreji na omyvatelné povrchy. Účinně odstraňuje prach a nečistoty, nezanechává šmouhy a provoní interiér svěží vůní rosy.

Kód: 2.000484
5902986223327 SIDOLUX NA OKNA A ZRCADLA NANO CODE ARCTIC 500 ml
40,46 Kč bez DPH
48,96 Kč
Měrná cena: 97,92 Kč / 1 l

Čistič na okna s nano technologií - s částečně samočistícím účinkem, kdy oddaluje znečištění oken a zrcadel

Kód: 4.001366
5902986223303 SIDOLUX NA OKNA A ZRCADLA LEMON NANO CODE 500 ml
40,46 Kč bez DPH
48,96 Kč
Měrná cena: 97,92 Kč / 1 l

Čistič na okna s nano technologií - s částečně samočistícím účinkem, kdy oddaluje znečištění oken a zrcadel

Kód: 4.001365
Fixinela perfekt na spáry 500ml
Fixinela perfekt na spáry 500ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem (>20 ks)
75,88 Kč bez DPH
91,81 Kč
Měrná cena: 183,62 Kč / 1 l

Fixinela na rez, vodní kámen a jiné usazeniny. Čistí spáry na obkladech a dlažbách.

Kód: 4.001442
2012 grillex 500ml s rozprasovacem
Akce
76,23 Kč –10 %
56,70 Kč bez DPH
68,61 Kč
Měrná cena: 137,22 Kč / 1 l

Intenzivní čistící prostředek na grily a pečící trouby, fritézy, pánve, plechy, na horké i studené plochy.

Kód: 4.000482
cif cream lemon 500ml
Cif Lemon 500ml 1233-2
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem (>20 ks)
39,90 Kč bez DPH
48,28 Kč
Měrná cena: 96,56 Kč / 1 l

Krémový čistící prostředek s mikro částicemi. Tradiční krém na úklid koupelen a kuchyní. Odmašťuje, čistí, odstraňuje zažranou špínu. Vůně citronu.

Kód: 4.000390
neflek spray 500ml
78,50 Kč bez DPH
94,99 Kč
Měrná cena: 189,98 Kč / 1 l

Tekutý čistič ve spreji odstraní skvrny od propisky, čokolády, kečupu, ovocných marmelád, řasenky, rtěnky nebo zaschlé krve z bílého i barevného...

Kód: 4.001450
ImgW
89,90 Kč bez DPH
108,78 Kč
Měrná cena: 217,56 Kč / 1 l

Účinný čistič na dřevěné povrchy. Vhodný na nábytek, praktický rozprašovač, příjemná vůně.  

Kód: 4.000744
SIDOLUX PROFESSIONAL KUCHYNĚ 500 ml
SIDOLUX Professional kuchyně aktivní pěna 500ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem (>20 ks)
41,86 Kč bez DPH
50,65 Kč
Měrná cena: 101,30 Kč / 1 l

Každodenní úklid kuchyně - digestoř, skříňky, desky, keramika, plochy , které jsou ve stykus potravinami

Kód: 4.001363
SIDOLUX Window Anti Fog proti zamlzeni zrcadel a skel 500ml
40,46 Kč bez DPH
48,96 Kč
Měrná cena: 97,92 Kč / 1 l

Sprej na okna a zrcadla zabrání kondenzaci páry a zamlžení.

Kód: 4.001368
2020 Olej 05L visen
Akce
181,43 Kč –10 %
Vonný olej 500ml višeň (SP)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem (>20 ks)
134,95 Kč bez DPH
163,29 Kč
Měrná cena: 326,58 Kč / 1 l

Sani Pro Vonný olej pro úklid a vytírání k dezodoraci povrchů višeň - 500 ml. Příjemně provoní a osvěží celý prostor, vhodné i jako vůně do bytu.

Kód: 4.000981
Bistrol samolestici voskova emulze cerveny 500ml
Bistrol samoleštící vosková emulze leští a konzervuje 500ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem (1 ks)
69,86 Kč bez DPH
84,53 Kč
Měrná cena: 169,06 Kč / 1 l

K leštění a konzervaci nesavých podlahových krytin.

Kód: 4.001144
0001617 Davkovac 0,5l
267,70 Kč bez DPH
323,92 Kč

Nástěnný dávkovač na tekuté mýdlo nebo krém,  s obsahem zásobníku na dolévání 500 ml.

Kód: 5.000046
2015 cistic na krby 500ml
Akce
93 Kč –10 %
69,17 Kč bez DPH
83,70 Kč
Měrná cena: 167,40 Kč / 1 l

Účinný čistič na krbová skla a venkovní grily.  Na odstraňování sazí a mastných připečených nečistot ze skleněných dvířek kamen a krbů, z...

Kód: 4.000483
Ladi cistic trouby grily 0,5l
61,32 Kč bez DPH
74,20 Kč
Měrná cena: 148,40 Kč / 1 l

Alkalický prostředek určený pro umývání připálenin z konvektomatů, trub a grilů postřikem; je vhodný i pro automatický čistící systém. Účinné látky...

Kód: 2.000355
Ladi odvapnovac
Dynamic Decalc 0,5l odvápňovač
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem (12 ks)
86,63 Kč bez DPH
104,82 Kč
Měrná cena: 209,64 Kč / 1 l

Profesionální nepěnivý vysoce koncentrovaný prostředek pro odstraňování vodního kamene, rzi a minerálních usazenin.

Kód: 2.000353
Ladi dezinfekce povrchu 0,5l
73,13 Kč bez DPH
88,49 Kč
Měrná cena: 176,98 Kč / 1 l

Bezoplachový profesionální prostředek pro dezinfekci a čištění povrchů. Bez alkoholu, chloru a KAS.

Kód: 2.000351
Ladi odmastovac 0,5l
Dynamic silný odmašťovač 0,5l
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem (16 ks)
93,38 Kč bez DPH
112,99 Kč
Měrná cena: 225,98 Kč / 1 kg

Silný, pěnivý čistící a odmašťovací prostředek.

Kód: 2.000356
2066 ep 500 lestic na nerez 500ml
Akce
324,74 Kč –10 %
241,54 Kč bez DPH
292,26 Kč
Měrná cena: 584,52 Kč / 1 l

Leštič na nerez a ušlechtilou ocel, na bázi přírodních olejů, dodá lesk, odstraní skvrny, šmouhy a otisky prstů, konzervuje.  

Kód: 4.000506
FL 0,5l odmastovac s rozprasovacem
Akce
74,71 Kč –10 %
55,57 Kč bez DPH
67,24 Kč
Měrná cena: 13,45 Kč / 1 l

Odmašťovač intenzivní, silní, šetrný. Pro všechny voděodolné povrchy, intenzivní, šetrný, bez kyselin a nebezpečných rozpouštědel, odstraňuje...

Kód: 4.001562
0002060 Disinfection soap 500ml medispender
Akce
98,74 Kč –10 %
73,44 Kč bez DPH
88,86 Kč

Zboží je po expiraci Dezinfekční mýdlo pro současné mytí a dezinfekci rukou do dávkovače Medispender.

Kód: 4.000818
Isolda Hair&body Silver Click&go 500ml
Akce
85,79 Kč –10 %
ISOLDA Hair & Body Shampoo SILVER LINE CLICK&GO 550 ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem (>20 ks)
63,81 Kč bez DPH
77,21 Kč
Měrná cena: 154,42 Kč / 1 l

Luxusní krémový, tělový a vlasový šampón s vyváženou recepturou a výbornou dermální snášenlivostí. 500 ml    

Kód: 4.000582
Isolda silver hair sprchovy gel 400ml
Akce
72,48 Kč –10 %
53,91 Kč bez DPH
65,23 Kč
Měrná cena: 163,08 Kč / 1 l

ISOLDA Silver hair & body 400ml ​Luxusní krémový, tělový a vlasový šampón pro muže i ženy s vyváženou recepturou a výbornou dermální snášenlivostí.  

Kód: 2.000216
Ladi cistic oken 0,5l
37,80 Kč bez DPH
45,74 Kč
Měrná cena: 91,48 Kč / 1 l

Prostředek na čištění a leštění oken, zrcadel a skleněných povrchů.

Kód: 2.000349
Ladi cistic koupelen 0,5l
37,80 Kč bez DPH
45,74 Kč
Měrná cena: 91,48 Kč / 1 l

Účinný čistič koupelen vhodný pro odstraňování vodního kamene, skvrn a nečistot.

Kód: 2.000348

Ovládací prvky výpisu

65 položek celkem

Čistící prostředky do domácnosti i pro profesionály. 

Vše pro úklid kuchyně, mytí nádobí. Vybírejte z množství přípravků na mastnotu, nerez i připáleniny. Speiální sekce pro gastro provozy a specifické 
Čistící protředky do koupelny, speciální spreje na vodní kámen, usazeniny, gely do wc, tablety a sítka do pisoárů.
Vyčistíte okna, různé druhy podlah nebo nábytek.

V domácnosti nás ale můžou potrátpit nepříjemné pachy. Nabízíme široký sortiment vůní, neutralizátorů a vonných olejů. Provonět a vyprat je třeba i prádlo. 

Po úklidu si i potřebujem umýt ruce a dodat jim trochu péče kvalitním krémem. 

Díky filtrům rychle najdete požadovanou velikost, značku či typ balení.