Kuchyně a gastro, Strana 3

Nejprodávanější

Jar 5l Citron
Skladem (>20 ks)
Kód: 4.000139
 
369,78 Kč
(305,60 Kč bez DPH)
CLEAMEN 240 na trouby a grily 1,1kg
Skladem (>20 ks)
Kód: 4.000351
 
215,14 Kč
(177,80 Kč bez DPH)
Savo kuchyň na mastnou špínu 500ml
Skladem (>20 ks)
Kód: 4.001043
 
77,71 Kč
(64,22 Kč bez DPH)

Řazení produktů

132 položek celkem

Výpis produktů

CLEAMEN GP Trouby grily 5,5kg
Pouze na ičo
930,40 Kč bez DPH
1 125,78 Kč
Měrná cena: 204,69 Kč / 1 kg

Extra silný na odstraňování připálenin z trub, grilů a digestoří.

Kód: 2.000265
2015 cistic na krby 500ml
Akce
93 Kč –10 %
69,17 Kč bez DPH
83,70 Kč
Měrná cena: 167,40 Kč / 1 l

Účinný čistič na krbová skla a venkovní grily.  Na odstraňování sazí a mastných připečených nečistot ze skleněných dvířek kamen a krbů, z...

Kód: 4.000483
2066 ep 500 lestic na nerez 500ml
Akce
324,74 Kč –10 %
241,54 Kč bez DPH
292,26 Kč
Měrná cena: 584,52 Kč / 1 l

Leštič na nerez a ušlechtilou ocel, na bázi přírodních olejů, dodá lesk, odstraní skvrny, šmouhy a otisky prstů, konzervuje.  

Kód: 4.000506
2020 FL5 kanystr
Akce
269,85 Kč –10 %
FL 5 - 5l odmašťovač intenzivní, silný, šetrný (SP)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem (1 ks)
200,72 Kč bez DPH
242,87 Kč
Měrná cena: 48,57 Kč / 1 l

Odmašťovač intenzivní, silní, šetrný. Pro všechny voděodolné povrchy, intenzivní, šetrný, bez kyselin a nebezpečných rozpouštědel, odstraňuje...

Kód: 4.000485
FL 0,5l odmastovac s rozprasovacem
Akce
74,71 Kč –10 %
55,57 Kč bez DPH
67,24 Kč
Měrná cena: 13,45 Kč / 1 l

Odmašťovač intenzivní, silní, šetrný. Pro všechny voděodolné povrchy, intenzivní, šetrný, bez kyselin a nebezpečných rozpouštědel, odstraňuje...

Kód: 4.001562
grillex
Akce
437,56 Kč –10 %
Grillex 5l (SP)
Skladem (4 ks)
325,46 Kč bez DPH
393,81 Kč
Měrná cena: 78,76 Kč / 1 l

Intenzivní čistící prostředek na grily a pečící trouby, fritézy, pánve, plechy, na horké i studené plochy.

Kód: 4.000950
KRYSTAL Balzam na nadobi materidouska 5l
234,20 Kč bez DPH
283,38 Kč
Měrná cena: 56,68 Kč / 1 l

nahrazen https://www.svetuklidu.cz/rucni-myti/krystal-cleader-27-balzam-na-nadobi-materidouska-5-l/  KRYSTAL CLEADER 27 Balzám na...

Kód: 2.000255
KRYSTAL Balzam na nadobi materidouska 750ml
41,10 Kč bez DPH
49,73 Kč
Měrná cena: 66,31 Kč / 1 l

Tekutý čisticí prostředek s vůní mateřídoušky na ruční mytí nádobí s posílenou recepturou a prokazatelně vyšší účinností o 25%. Vyznačuje se...

Kód: 2.000318
Krystal cistici krem 600g.2
Akce
47,43 Kč –9 %
KRYSTAL čistící krém 600g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem (>20 ks)
35,28 Kč bez DPH
42,69 Kč
Měrná cena: 71,15 Kč / 1 kg

nahrazeno KRYSTAL CLEADER 23 Čistící krém...

Kód: 4.000797
635 krystal cistici pisek 600 g
29,30 Kč bez DPH
35,45 Kč
Měrná cena: 59,08 Kč / 1 kg

Vhodný na připáleniny, k čištění kuchyňských dřezů, nádobí, smaltovaných van, umyvadel, obkladů.

Kód: 4.000732
0002398 Krystal cistic lestic na leskle povrchy ECO 750ml
Ekologické
45,70 Kč bez DPH
55,30 Kč
Měrná cena: 73,73 Kč / 1 l

Prostředek určený k čištění a leštění povrchů - obklady, parapety, stoly, barové pulty, leštěné mramory, žuly, dlažby. Vhodný do provozoven s...

Kód: 4.001088
644 krystal na kuchyne 750 ml
65,20 Kč bez DPH
78,89 Kč
Měrná cena: 105,19 Kč / 1 l

K čištění kuchyňského nábytku, pevných ploch z nesavého materiálu. Vyčistí též umakartová jádra, dveře a rámy oken. Přípravek aplikovaný...

Kód: 4.000715
521 krystal na nadobi lemongrass 750ml
40 Kč bez DPH
48,40 Kč
Měrná cena: 64,53 Kč / 1 l

Na nádobí s příjemnou vůní citronové trávy. Vyznačuje se vysokou pěnivostí a vysokým mycím účinkem.

Kód: 4.000334
0001528 UNIVERZAL DEZI nova
KRYSTAL univerzální dezinfekce 750ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem (1 ks)
73,20 Kč bez DPH
88,57 Kč
Měrná cena: 118,09 Kč / 1 l

Nahrazeno KRYSTAL CLEADER 50 Univerzální dezinfekce...

Kód: 4.000802
Lan sklo 1L
Lan - sklo, prostředek na mytí výčepního a restauračního skla 1 L
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem (7 ks)
59 Kč bez DPH
71,39 Kč
Měrná cena: 71,39 Kč / 1 l

Na mytí pivního a restauračního skla. DOPORUČUJEME 

Kód: 4.001443
larrin tablety na myti vycepniho skla
424,55 Kč bez DPH
513,71 Kč

Tablety na mytí výčepního skla v tlakových myčkách výčepního skla a oplachovačích. Pro mytí teplou i studenou vodou.  

Kód: 4.000094
SPOKAR mašlovačka plochá
Mašlovačka plochá
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem (10 ks)
44,63 Kč bez DPH
54 Kč

Klasická plochá mašlovačka vhodná k potírání jakýchkoliv pokrmů olejem, máslem nebo kořenící směsi. 

Kód: 4.000630
Extra ucinne lestidlo do mycky 500ml ekologicke
71,74 Kč bez DPH
86,81 Kč
Měrná cena: 173,62 Kč / 1 l

Extra účinné LEŠTIDLO do myčky 500 ml. Žádné šmouhy, žádné zbytky kapek vody, jen čistý, zářivý povrch, který vypadá jako nový.  

Kód: 2.000403
nanolab Octovy pripravek na MYTI NADOBI Mango 500ml
Ekologické
Nanolab Octový přípravek na mytí nádobí mango 1l
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem (12 ks)
107 Kč bez DPH
129,47 Kč
Měrná cena: 129,47 Kč / 1 l

Octový přípravek na MYTÍ NÁDOBÍ Mango 1l extra účinný octový přípravek na ruční mytí nádobí. Šetrný k životnímu prostředí.  

Kód: 2.000316
nanolab Octovy pripravek na MYTI NADOBI Mango 500ml
Ekologické
54,83 Kč bez DPH
66,34 Kč
Měrná cena: 132,68 Kč / 1 l

Octový přípravek na MYTÍ NÁDOBÍ Mango 500 ml extra účinný octový přípravek na ruční mytí nádobí. Šetrný k životnímu prostředí.  

Kód: 2.000402
nanolab Strong PINK cistici pasta 500g
Ekologické
98 Kč bez DPH
118,58 Kč
Měrná cena: 237,16 Kč / 1 kg

Strong Pink multifunkční čistící pasta 500 g, umí čistit skoro cokoliv od koupelny přes kuchyň až po garáž bez agresivních chemikálií. Leští a...

Kód: 2.000313
711c 25l a
1 550 Kč bez DPH
1 875,50 Kč
Měrná cena: 93,78 Kč / 1 l

VÝROBEK JE PO EXPIRACI  Tento výrobek je pouze na osobní odběr, závoz po Praze a nebo paletovou přepravu. Nelze zaslat přepravci.  Tekutý...

Kód: 2.000237
711c 5l a
559 Kč bez DPH
676,39 Kč
Měrná cena: 135,28 Kč / 1 l

výrobek je po expiraci  Tekutý oplachový prostředek zaručuje řízené stékání mycí vody, které napomáhá rychlému schnutí a dokonalým výsledkům....

Kód: 2.000187
PE PO tekuty podpalovac pro grily
112 Kč bez DPH
135,52 Kč

Podpalovač - tekutý, vhodný pro gril, bez zápachu. Určený je k podpalování pevných hořlavých materiálů, jako je dřevěné uhlí v krbech, kamnech,...

Kód: 4.001551
Real Gold Nadobi
Akce
75 Kč –15 %
52,68 Kč bez DPH
63,74 Kč
Měrná cena: 127,48 Kč / 1 kg

Koncentrovaný hustý gel pro zářivě čisté nádobí s luxusní vůní. Důkladně odstraňuje nečistoty a mastnotu.S praktickým dávkovačem

Kód: 2.000327
426 rgc nadobi 500g new
Ecolabel
54,45 Kč bez DPH
65,88 Kč
Měrná cena: 131,76 Kč / 1 kg

Prostředek na nádobí se silnou odmašťující silou. Ekologický, vhodný do domácnosti s biologickou čističkou vod. 

Kód: 2.000067
Real green clean plochy 500g eco bceshop
Ecolabel
69,06 Kč bez DPH
83,56 Kč
Měrná cena: 167,12 Kč / 1 kg

Multifunkční prostředek na všechny plochy v domácnosti. Ekologicky odbouratelný - i do biologických čističek. Přesto s vysokou účinností.

Kód: 2.000065
Real green mydlo na myti rukou, nadobi i ovoce 3v1 500g new
Ecolabel
Real Green clean zelené mytí nádobí, ovoce, mýdlo na ruce 500ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem (>20 ks)
83,24 Kč bez DPH
100,72 Kč
Měrná cena: 201,44 Kč / 1 l

Novinka na českém trhu s unikátní recepturou.Prostředek 3v1 – na nádobí, na ruce, na mytí ovoce a zeleniny.

Kód: 2.000134
Real Profi Grily trouby 1kg
127,65 Kč bez DPH
154,46 Kč
Měrná cena: 154,46 Kč / 1 l

Koncentrovaný přípravek na čištění grilů, trub a konvektomatů. Na odolnou špínu, mastnotu, saze, zbytky připáleného jídla na grilovacích roštech.

Kód: 2.000092
RP Grily trouby 5l 11 2023 (1)
464 Kč bez DPH
561,44 Kč
Měrná cena: 112,29 Kč / 1 l

Koncentrovaný přípravek na čištění grilů, trub a konvektomatů. Na odolnou špínu, mastnotu, saze, zbytky připáleného jídla na grilovacích roštech.

Kód: 2.000093
RP Plochy podlahy 5l 11 2023
Real PROFI na plochy a podlahy s alkoholem 5l BC31158
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem (4 ks)
315 Kč bez DPH
381,15 Kč
Měrná cena: 76,23 Kč / 1 l

Nízkopěnivý prostředek pro základní úklid. Na podlahy, plochy s antistickou přísadou.

Kód: 2.000078
RP Nadobi rucni myti 1l 11 2023
67,80 Kč bez DPH
82,04 Kč
Měrná cena: 82,04 Kč / 1 l

Zboží je po expiraci Neutrální prostředek vhodný pro ruční mytí nádobí. Profesionální řada české značky Zenit.

Kód: 2.000080
real profi nadobi rucni myti r200 5l
357 Kč bez DPH
431,97 Kč
Měrná cena: 86,39 Kč / 1 l

Zboží je po expiraci Neutrální prostředek vhodný pro ruční mytí nádobí. Profesionální řada.

Kód: 2.000081
RP Strojni oplach 5l 11 2023
1 590 Kč bez DPH
1 923,90 Kč
Měrná cena: 96,20 Kč / 1 kg

Zboží je po expiraci Koncentrovaný oplachový a lešticí prostředek určený pro profesionální myčky nádobí.

Kód: 2.000091
RP Strojni oplach 5l 11 2023
491,70 Kč bez DPH
594,96 Kč
Měrná cena: 118,99 Kč / 1 kg

Zboží je po expiraci Koncentrovaný oplachový a lešticí prostředek určený pro profesionální myčky nádobí.

Kód: 2.000089
RP Odmastovac silne znec 1l 11 2023
128,80 Kč bez DPH
155,85 Kč
Měrná cena: 155,85 Kč / 1 l

Koncentrovaný nízkopěnivý prostředek s vysokou odmašťovací schopností.

Kód: 2.000084

Ovládací prvky výpisu

132 položek celkem