Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček. 1586 hodnocení
5
1558x
4
18x
3
2x
2
0x
1
8x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Výpis hodnocení

SB Avatar autora Simona Berešova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 28.10.2025
AN Avatar autora Aleš Novák Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 27.10.2025
LJ Avatar autora Levová Jana Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 27.10.2025
ZDRAVÍM BYLA JSEM VELICE SPOKOJENA A DOPORUCILA JSEM VAS KAMARADCE
VR Avatar autora Věra Rozkošná Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 26.10.2025
MM Avatar autora Martin Macoun Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 26.10.2025
JG Avatar autora Jitka Grosserová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 24.10.2025
SK Avatar autora Světlana Kotrbatá Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 24.10.2025
Jsem spokojená, vše přehledné a rychle vyřízené
ON Avatar autora Olga Nováková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 24.10.2025
Naprostá spokojenost,jsou ochotní,je dobrý výběr zboží.Vyzvedla jsem nákup osobně,vše bylo připraveno ,žádné čekání,super!!!
IK Avatar autora Ivana Kurková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 24.10.2025
Naprostá spokojenost a velice rychlý obchod,ráda doporučuji.
MT Avatar autora Marcela Tunová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 24.10.2025
Super rychlé vyřízení objednávky. Děkuji
JF Avatar autora Jan Fictum Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 23.10.2025
Rychlé vyřízení objednávky
DŘ Avatar autora Daniel Řádek Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 23.10.2025
Vše proběhlo v pořádku, rychlé dodání, produkt má příjemnou vůni a funguje.
VK Avatar autora Vendula Kůtová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 23.10.2025
Vše v pořádku.
MS Avatar autora Marcela Slezáková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 23.10.2025
DT Avatar autora Dana Turiščevová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 23.10.2025
Rychlé dodání, produkt úžasný , splnil mé očekávání . Děkuji.
OV Avatar autora Obec Mělnické Vtelno Obec Mělnické Vtelno Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 23.10.2025
MK Avatar autora MARIE KUDRNOVSKÁ Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 22.10.2025
Rychle dodání, vse bez problémů
OM Avatar autora Olga Muratova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 22.10.2025
5
PM Avatar autora Petra Martinková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 22.10.2025
Rychlé vyřízení, vše naprostém pořádku, doporučuji!!
LL Avatar autora Lucie Landova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 22.10.2025
Rychlé vyřízení objednávky, milý a ochotný pán v prodejně. Děkuji.

Ovládací prvky výpisu

1588 položek celkem