Čistící prostředky, mýdla a krémy značek Cleamen, Krystal, Isolda, Strana 2

Nejprodávanější

 
275,28 Kč
(227,50 Kč bez DPH)
CLEAMEN 410 koupelny s leskem 1l
Skladem (>20 ks)
Kód: 4.000730
 
99,58 Kč
(82,30 Kč bez DPH)
 
89,54 Kč
(74 Kč bez DPH)

Řazení produktů

264 položek celkem

Výpis produktů

629 krystal na podlahy alfaalkohol 750 ml
31,80 Kč bez DPH
38,48 Kč
Měrná cena: 51,31 Kč / 1 l

Na podlahu pro dokonalé mytí voděodolných povrchů - dlažba, teraco, vinyl, linoleum, marmoleum, lakované dřevo. Efekt lesklých ploch.  

Kód: 4.000712
CLEAMEN 270 kuchyne 550ml
Ecolabel
69,70 Kč bez DPH
84,34 Kč
Měrná cena: 153,35 Kč / 1 l

Vysoce účinný čisticí prostředek určený k přímému použití pro rychlé a snadné odstranění i té nejodolnější kuchyňské nečistoty. Vhodný pro...

Kód: 2.000518
ISOLDA Silver hair&body
Akce
464,52 Kč –10 %
ISOLDA Silver hair & body 5 L
Průměrné hodnocení produktu je 3,0 z 5 hvězdiček.
Skladem (20 ks)
345,51 Kč bez DPH
418,07 Kč
Měrná cena: 83,61 Kč / 1 l

​Luxusní krémový, tělový a vlasový šampón s vyváženou recepturou a výbornou dermální snášenlivostí.

Kód: 4.001536
KRYSTAL Sanan proti plísním, virům a bakteriím 5,5Kg
Pouze na ičo
167,40 Kč bez DPH
202,55 Kč
Měrná cena: 36,83 Kč / 1 kg

Rozvoz a odběr na prodejně bez omezení počtu ks, do balíku přepravci pouze 2 ks. Viz níže. Prodej na ičo Krystal Sanan je dezinfekční přípravek s...

Kód: 4.000721
Zvýhodněná sada čistících prostředků Cleamen 6 ks
Zvýhodněná sada čistících prostředků Cleamen 6 ks
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem (>20 ks)
544,63 Kč bez DPH
659 Kč

Zvýhodněná startovací sada pomocníků CLEAMEN pro každodenní úklid, hygienu a provonění Vaší domácnosti.

Kód: SADA 13
CLEAMEN Aplikační láhev 100/200 550ml
40,30 Kč bez DPH
48,76 Kč
Měrná cena: 88,65 Kč / 1 l

Prázdná aplikační láhev + rozprašovač pro produkt CLEAMEN 100/200 určená k naředění pracovního roztoku a přímou aplikaci při úklidu.

Kód: 4.001501
CLEAMEN PERFUME ZONE Bayamo air 550 ml osvezovac
104,40 Kč bez DPH
126,32 Kč
Měrná cena: 229,67 Kč / 1 l

Neutralizátor pachů a osvěžovač vzduchu inspirovaný prudkým větrem vanoucím u pobřeží Kuby.

Kód: 4.001674
0002582 Isolda Guard 100ml tuba (1)
Akce
21,42 Kč –10 %
ISOLDA Guard tekuté rukavice 100ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem (>20 ks)
15,90 Kč bez DPH
19,24 Kč
Měrná cena: 19,24 Kč / 100 ml

​Preventivní emulze pro těžce namáhané ruce.

Kód: 4.000955
1139 krem na ruce isolda mesicek 100ml
Akce
25,29 Kč –10 %
18,81 Kč bez DPH
22,76 Kč
Měrná cena: 22,76 Kč / 100 ml

Hojivý krém s měsíčkem. Dermální atest hojivosti. Krém zklidňuje a regeneruje.

Kód: 4.000030
KRYSTAL CLEADER 40 Na koupelny 5l
252,90 Kč bez DPH
306,01 Kč
Měrná cena: 61,20 Kč / 1 l

Na koupelny k odstraňování vodního kamene, rzi, silnějších vrstev mechanických nečistot a k zajištění vysokého standardu lesku.

Kód: 2.000581
Cleamen 220 lestic na nerez vel. 550 ml svet uklidu
CLEAMEN 220 nerez leštič 550ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem (5 ks)
123,80 Kč bez DPH
149,80 Kč
Měrná cena: 272,36 Kč / 1 l

Vhodný k leštění nerezových pultů v potravinářství a ostatních kovových prvků v kuchyni.   

Kód: 4.001394
0000923 KRYSTAL koupelny ECO 750ml (1)
Ekologické
KRYSTAL na koupelny ECO 750ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem (7 ks)
57,40 Kč bez DPH
69,45 Kč
Měrná cena: 92,60 Kč / 1 l

Eko čistič na odstraňování zbytků mýdel, kosmetických prostředků a vodního kamene z van, umyvadel, baterií a sprchových koutů. 

Kód: 4.000798
CLEAMEN 300 400 A k prime aplikaci 550ml
CLEAMEN 300/400 A - k přímé aplikaci 550ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem (>20 ks)
56,50 Kč bez DPH
68,37 Kč
Měrná cena: 124,31 Kč / 1 l

Kyselý čisticí prostředek, vhodný pro přímé použití na WC mísy, pisoáry, sprchové kouty, keramické podlahy a obklady.

Kód: 2.000257
CLEAMEN Perfume Zone 102/202 neutralizátor zápachu, osvěžovač Zephyr air 550ml
CLEAMEN Perfume Zone 102/202 neutralizátor zápachu, osvěžovač Zephyr air 550ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem (>20 ks)
153,10 Kč bez DPH
185,25 Kč
Měrná cena: 336,82 Kč / 1 l

Neutralizátor pachů a sanitární osvěžovač. Účinně rozkládá pachy a zanechává svěží vůni. Používá se rozprašováním do prostoru, nebo přidáním do...

Kód: 4.000327
Cleamen 260 restauracni sklo 1l
CLEAMEN 260 restaurační sklo 1L
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem (17 ks)
120,60 Kč bez DPH
145,93 Kč
Měrná cena: 145,93 Kč / 1 l

CLEAMEN 260 restaurační sklo. Prostředek, určený k mytí pivního a restrauračního skla, vhodný i do myček.

Kód: 2.000223
Cleamen 147 5l
CLEAMEN 147 strojní mytí podlah s regulovanou pěnivostí 5 L
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem (>20 ks)
437,20 Kč bez DPH
529,01 Kč
Měrná cena: 105,80 Kč / 1 l

Nepěnivý prostředek na strojní mytí podlah, s výbornými mycími vlastnostmi. Vinyl - PVC, žula, teraco, mramor, pískovec, dlažba​, marmoleum, terakota.

Kód: 4.001141
Cleamen 100 200
CLEAMEN 100/200 všestranný pro každodenní čištění 1l
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem (>20 ks)
206,80 Kč bez DPH
250,23 Kč
Měrná cena: 250,23 Kč / 1 l

Všestranný prostředek na úklid podlah, obkladů stěn, dveří, rámů, parapetů, nábytku, plastových, nerezových i skleněných ploch. 

Kód: 4.000337
KRYSTAL CLEADER 23 cistici krem 600g
41,20 Kč bez DPH
49,85 Kč
Měrná cena: 83,08 Kč / 1 kg

KRYSTAL CLEADER 23 Čistící krém na velmi zašpiněném nádobí, pracovní a kuchyňské plochy, sporák, vany, boty, hračky. 

Kód: 2.000507
Cleamen 580 A 550ml dezinfekce
63,70 Kč bez DPH
77,08 Kč
Měrná cena: 140,15 Kč / 1 l

Pro přímou aplikaci. Tekutý dezinfekční prostředek s širokým spektrem účinnosti a mycím účinkem. Je vhodný na plochy, povrchy, předměty a nástroje.

Kód: 2.000263
CLEAMEN 100 200 A k prime aplikaci 550ml
CLEAMEN 100/200 A - k příme aplikaci 550ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem (>20 ks)
56,50 Kč bez DPH
68,37 Kč
Měrná cena: 124,31 Kč / 1 l

Vhodný na úklid všech typů voděodolných povrchů, obkladů, stěn, dveří, rámů, parapetů, nábytku (i dřevěného), plastových, nerezových i skleněných...

Kód: 2.000256
ISOLDA Violet energy foam soap kanystr 5l
Akce
251,68 Kč –10 %
ISOLDA Violet energy pěnové mýdlo foam soap 5 L
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem (18 ks)
187,20 Kč bez DPH
226,51 Kč
Měrná cena: 45,30 Kč / 1 l

Bílé pěnové mýdlo s příjemnou a delikátní vůní květin. Vhodné do pěnového dávkovače.      

Kód: 2.000233
Cleamen 110 5l
CLEAMEN 110 skleněné plochy 5l
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem (>20 ks)
282,80 Kč bez DPH
342,19 Kč
Měrná cena: 68,44 Kč / 1 l

K mytí oken, skleněných ploch, výplní dveří, vitrín, stolních desek a všech typů zrcadel sprejovou metodou.

Kód: 4.000357
EKOFKA Na ná koupelny 750 ml
Ecolabel
79,70 Kč bez DPH
96,44 Kč
Měrná cena: 96,44 Kč / 1 ks

Šetrný, ale vysoce účinný kyselý ekologický čistič koupelen EKOFKA s ovocnou vůní. Odstraňuje vodní kámen a rez. Vhodný pro ČOV. Certifikace EU...

Kód: 4.001689
CLEAMEN 110 sklenene plochy s rozprasovacem 550ml
CLEAMEN 110 skleněné plochy 550ml s rozprašovačem
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem (>20 ks)
59,90 Kč bez DPH
72,48 Kč
Měrná cena: 131,78 Kč / 1 l

K mytí oken, skleněných ploch, výplní dveří, vitrín, stolních desek a všech typů zrcadel sprejovou metodou.

Kód: 2.000261
Změna Krystal Cleader (9)
KRYSTAL dezinfekce podlah 5l
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Na dotaz
500,20 Kč bez DPH
605,24 Kč
Měrná cena: 121,05 Kč / 1 l

Tekutý prostředek pro mytí a dezinfekci podlah bez obsahu chloru určený k likvidaci bakterií, plísní a nežádoucích zápachů.

Kód: 4.000935
KRYSTAL CLEADER 50 Univerzalni dezinfekce 5l
350,40 Kč bez DPH
423,98 Kč
Měrná cena: 84,80 Kč / 1 l

Bezchlórová dezinfekce na čištění ploch, předmětů a nástrojů. Odstraňuje 99,9 % bakterií, plísní a virů.  Atestovaná i do zdravotnictví....

Kód: 2.000506
isofa hard X 550g
ISOFA Hard 700g X - profi tekutá pasta na ruce s pumpičkou modrá
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem (5 ks)
79,10 Kč bez DPH
95,71 Kč
Měrná cena: 136,73 Kč / 1 kg

Profesionální tekutý abrazivní čistič - oleje, tuky, maziva, asfalt, nafta, saze, pryž

Kód: 2.000219
Cleamen 420 odpady sanitární 1l
Pouze na ičo
104,40 Kč bez DPH
126,32 Kč
Měrná cena: 126,32 Kč / 1 l

Prodej ve speciálním režimu! viz níže. Vysoce účinný prostředek k pročišťování plastových a keramických odpadů od...

Kód: 4.001020
Krystal wc gel zeleny 750ml
88,30 Kč bez DPH
106,84 Kč
Měrná cena: 142,45 Kč / 1 l

Voňavý WC náhradní gel do košíčku, který se zavěsí na okraj mísy. Hutná konzistence. 

Kód: 4.001033
Cleamen 101 201 Zone Norte air 5l
CLEAMEN 101/201 Perfume Zone neutralizátor zápachu, osvěžovač Norte air 5 L
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem (>20 ks)
781,10 Kč bez DPH
945,13 Kč
Měrná cena: 189,03 Kč / 1 l

Nástupce Cleamen  101/201 Vhodný pro rozprašování do prostoru, na stěny, závěsy, žaluzie, k provonění odpadkových košů i jako parfemační...

Kód: 4.000379
2237 cleamen 322 tableta do pisoaru se sitkem 1ks
65,20 Kč bez DPH
78,89 Kč
Měrná cena: 78,89 Kč / 1 ks

Tablety do pisoáru s enzymatickou náplní eliminující zápach a prodlouženou životností.

Kód: 4.000731
Cleamen 145 5l
CLEAMEN 145 strojní podlahy DEEPON 5l
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem (11 ks)
448,70 Kč bez DPH
542,93 Kč
Měrná cena: 108,59 Kč / 1 l

Strojní čistič na podlahy veškerých tvrdých podlah PVC, linolea (včetně voskovaných), dlažby glazované i neglazované, žulové,mramorové i vápencové...

Kód: 4.000805
Krystal wc gel modry 750ml
84,80 Kč bez DPH
102,61 Kč
Měrná cena: 136,81 Kč / 1 l

Voňavý WC náhradní gel do košíčku, který se zavěsí na okraj mísy. Hutná konzistence. Svěží vůně oceánu.

Kód: 2.000207
CLEAMEN 540 1l bezoplachova desinfekce
Pouze na ičo
CLEAMEN 540 1l
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem (>20 ks)
217,60 Kč bez DPH
263,30 Kč
Měrná cena: 263,30 Kč / 1 l

Dezinfekci menších ploch jako jsou operační stoly, nástroje, zdravotnické prostředky, lůžka, gumová obuv, laboratorní přístroje a plochy vyžadující...

Kód: 4.000837
Cleamen 100 200 5l
CLEAMEN 100/200 všestranný pro každodenní čištění 5l
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem (15 ks)
882,20 Kč bez DPH
1 067,46 Kč
Měrná cena: 213,49 Kč / 1 l

Všestranný prostředek na úklid podlah, obkladů stěn, dveří, rámů, parapetů, nábytku, plastových, nerezových i skleněných ploch. 

Kód: 4.000366
Cleamen 310 5l
CLEAMEN 310 vysoce kyselý na WC a keramiku 5l
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem (13 ks)
289,90 Kč bez DPH
350,78 Kč
Měrná cena: 70,16 Kč / 1 l

Velké balení čistícího prostředku na WC - vysoce kyselý na vodní kámen a další minerální usazeniny.

Kód: 4.001021

Ovládací prvky výpisu

264 položek celkem