Čisticí prostředky do kuchyně

Vše, co potřebujete k vyčištění kuchyně od sporáku a dřezu, kuchyňské linky. Odmašťovače, čističe usazenin, sporáků, na trouby a grily i prostředky na čistění nerezu.

Nejprodávanější

CLEAMEN 240 na trouby a grily 1,1kg
Skladem (>20 ks)
Kód: 4.000351
 
215,14 Kč
(177,80 Kč bez DPH)
Savo kuchyň na mastnou špínu 500ml
Skladem (>20 ks)
Kód: 4.001043
 
77,71 Kč
(64,22 Kč bez DPH)
Cif Original 500ml
Skladem (>20 ks)
Kód: 4.000403
 
48,28 Kč
(39,90 Kč bez DPH)

Řazení produktů

16 položek celkem

Výpis produktů

cif cream original 500 ml
Cif Original 500ml
Skladem (>20 ks)
39,90 Kč bez DPH
48,28 Kč
Měrná cena: 96,56 Kč / 1 l

Krémový čistící prostředek s mikro částicemi. Tradiční krém na úklid koupelen a kuchyní. Odmašťuje, čistí, odstraňuje zažranou špínu. Cif original.

Kód: 4.000403
706531 savo mainstream kuchyn 500ml kopie
64,22 Kč bez DPH
77,71 Kč
Měrná cena: 155,42 Kč / 1 l

Savo Kuchyně je čisticí sprej, který účinně a šetrně odstraňuje mastnotu i usazené nečistoty. Ideální na mastné pracovní desky, obkládačky, smalt,...

Kód: 4.001043
2012 grillex 500ml s rozprasovacem
Akce
76,23 Kč –10 %
56,70 Kč bez DPH
68,61 Kč
Měrná cena: 137,22 Kč / 1 l

Intenzivní čistící prostředek na grily a pečící trouby, fritézy, pánve, plechy, na horké i studené plochy.

Kód: 4.000482
cif cream lemon 500ml
Cif Lemon 500ml 1233-2
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem (>20 ks)
39,90 Kč bez DPH
48,28 Kč
Měrná cena: 96,56 Kč / 1 l

Krémový čistící prostředek s mikro částicemi. Tradiční krém na úklid koupelen a kuchyní. Odmašťuje, čistí, odstraňuje zažranou špínu. Vůně citronu.

Kód: 4.000390
SIDOLUX PROFESSIONAL KUCHYNĚ 500 ml
SIDOLUX Professional kuchyně aktivní pěna 500ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem (>20 ks)
41,86 Kč bez DPH
50,65 Kč
Měrná cena: 101,30 Kč / 1 l

Každodenní úklid kuchyně - digestoř, skříňky, desky, keramika, plochy , které jsou ve stykus potravinami

Kód: 4.001363
2015 cistic na krby 500ml
Akce
93 Kč –10 %
69,17 Kč bez DPH
83,70 Kč
Měrná cena: 167,40 Kč / 1 l

Účinný čistič na krbová skla a venkovní grily.  Na odstraňování sazí a mastných připečených nečistot ze skleněných dvířek kamen a krbů, z...

Kód: 4.000483
Ladi cistic trouby grily 0,5l
61,32 Kč bez DPH
74,20 Kč
Měrná cena: 148,40 Kč / 1 l

Alkalický prostředek určený pro umývání připálenin z konvektomatů, trub a grilů postřikem; je vhodný i pro automatický čistící systém. Účinné látky...

Kód: 2.000355
Ladi odvapnovac
Dynamic Decalc 0,5l odvápňovač
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem (12 ks)
86,63 Kč bez DPH
104,82 Kč
Měrná cena: 209,64 Kč / 1 l

Profesionální nepěnivý vysoce koncentrovaný prostředek pro odstraňování vodního kamene, rzi a minerálních usazenin.

Kód: 2.000353
Ladi odmastovac 0,5l
Dynamic silný odmašťovač 0,5l
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem (16 ks)
93,38 Kč bez DPH
112,99 Kč
Měrná cena: 225,98 Kč / 1 kg

Silný, pěnivý čistící a odmašťovací prostředek.

Kód: 2.000356
2066 ep 500 lestic na nerez 500ml
Akce
324,74 Kč –10 %
241,54 Kč bez DPH
292,26 Kč
Měrná cena: 584,52 Kč / 1 l

Leštič na nerez a ušlechtilou ocel, na bázi přírodních olejů, dodá lesk, odstraní skvrny, šmouhy a otisky prstů, konzervuje.  

Kód: 4.000506
FL 0,5l odmastovac s rozprasovacem
Akce
74,71 Kč –10 %
55,57 Kč bez DPH
67,24 Kč
Měrná cena: 13,45 Kč / 1 l

Odmašťovač intenzivní, silní, šetrný. Pro všechny voděodolné povrchy, intenzivní, šetrný, bez kyselin a nebezpečných rozpouštědel, odstraňuje...

Kód: 4.001562
Ladi cistic kuchyni 0,5l
37,13 Kč bez DPH
44,93 Kč
Měrná cena: 89,86 Kč / 1 l

Čistící prostředek skvěle odstraňuje mastnotu a nečistoty.

Kód: 2.000347
SIDOLUX ECO kuchyne 500 ml
Ecolabel
69,90 Kč bez DPH
84,58 Kč
Měrná cena: 169,16 Kč / 1 l

Přírodní čistič kuchyně účinně odstraňuje mastnotu i nečistoty a zanechává povrchy čisté, lesklé a provoněné ranní rosou.

Kód: 2.000486
662 sanipro univerzalni cistic 500ml s rozprasovacem
Akce
89,95 Kč –9 %
66,91 Kč bez DPH
80,96 Kč
Měrná cena: 161,92 Kč / 1 l

Čistící přípravek k čištění povrchů. Na nábytek, kuchyňské linky a do restaurací. Čistí a dezinfikuje. Nezanechává skvrny. S alkoholem, se svěží...

Kód: 2.000053
1193 v2a cistic uslechtile oceli 500ml
Akce
116,16 Kč –10 %
86,40 Kč bez DPH
104,54 Kč
Měrná cena: 209,08 Kč / 1 l

Čistič ušlechtilé oceli, čistí veškeré plochy z nerezu a ušlechtilé oceli, zařízení velkokuchyní, výlevky, vařiče, kávovary, krycí desky.  

Kód: 4.000505
Dettol antibakteriálni sprej na povrchy 500ml
57,85 Kč bez DPH
70 Kč
Měrná cena: 140 Kč / 1 l

Dettol antibakteriální sprej na povrchy 500ml.  Lze jej bezpečně použít na povrchy, které přicházejí do kontaktu s potravinami, dětské...

Kód: 4.001624

Ovládací prvky výpisu

16 položek celkem