Čištění koupelny, Strana 2

Nejprodávanější

Fixinela 500ml
Skladem (>20 ks)
Kód: 4.000311
 
48,96 Kč
(40,46 Kč bez DPH)
CLEAMEN 410 koupelny s leskem 1l
Skladem (>20 ks)
Kód: 4.000730
 
99,58 Kč
(82,30 Kč bez DPH)
CLEAMEN 410 koupelny s leskem 5l
Skladem (>20 ks)
Kód: 4.000386
 
388,05 Kč
(320,70 Kč bez DPH)

Řazení produktů

112 položek celkem

Výpis produktů

KRYSTAL CLEADER 40 Na koupelny 5l
Novinka
252,90 Kč bez DPH
306,01 Kč
Měrná cena: 61,20 Kč / 1 l

Na koupelny k odstraňování vodního kamene, rzi, silnějších vrstev mechanických nečistot a k zajištění vysokého standardu lesku.

Kód: 2.000581
KRYSTAL CLEADER 54 Pine Sanan 750ml gelová dezinfekce
Akce
49,85 Kč –9 %
37,08 Kč bez DPH
44,87 Kč
Měrná cena: 59,83 Kč / 1 l

prodej na ičo Dezinfekční gel k odstranění tuků, bílkovin a skvrn. Ničí  bakterie, likviduje zápach, dezinfikuje, čistí, bělí. Vhodný i na...

Kód: 2.000513
Krystal cistici krem 600g.2
Akce
47,43 Kč –9 %
KRYSTAL čistící krém 600g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem (>20 ks)
35,28 Kč bez DPH
42,69 Kč
Měrná cena: 71,15 Kč / 1 kg

nahrazeno KRYSTAL CLEADER 23 Čistící krém...

Kód: 4.000797
635 krystal cistici pisek 600 g
Akce
35,45 Kč –10 %
26,20 Kč bez DPH
31,70 Kč
Měrná cena: 52,83 Kč / 1 kg

Vhodný na připáleniny, k čištění kuchyňských dřezů, nádobí, smaltovaných van, umyvadel, obkladů.

Kód: 4.000732
KRYSTAL Sanan Klasik dezinfekce 1,1Kg
Akce Pouze na ičo
53,85 Kč –10 %
40,05 Kč bez DPH
48,46 Kč
Měrná cena: 44,05 Kč / 1 kg

prodej na ičo Tekutý dezinfekční prostředek obsahující aktivní chlór, který spolehlivě likviduje bakterie, řasy, nižší houby a viry. Do bazénu, na...

Kód: 4.000361
výrobky na průhledném pozadí
32,63 Kč bez DPH
39,48 Kč
Měrná cena: 49,35 Kč / 1 kg

Odstraňovač vodního kamene a rzi.

Kód: 2.000341
Ladi cistic koupelen 0,5l
37,80 Kč bez DPH
45,74 Kč
Měrná cena: 91,48 Kč / 1 l

Účinný čistič koupelen vhodný pro odstraňování vodního kamene, skvrn a nečistot.

Kód: 2.000348
Ladi WC green sparkle 0,8 kg
37,80 Kč bez DPH
45,74 Kč
Měrná cena: 57,18 Kč / 1 kg

Kyselý prostředek na čištění toalet, van, umyvadel, obkladaček s prodlouženým účinkem. Účinně odstraňuje vodní kámen, rez a močové usazeniny.

Kód: 2.000357
Ladi WC pinky 0,8 kg
LADI WC gel Pinky 800g
Skladem (10 ks)
37,80 Kč bez DPH
45,74 Kč
Měrná cena: 57,18 Kč / 1 kg

LADI WC gel Pinky 800g  účinný prostředek na čištění WC, umyvadel a další sanity

Kód: 2.000358
Larrin Rez a vodni kamen rozprasovac 500ml
66,53 Kč bez DPH
80,50 Kč
Měrná cena: 161 Kč / 1 l

Larrin na rez a vodní kámen 500 ml s rozprašovačem. Spolehlivě a bezpečně odstraní rez, vodní kámen, vápenaté a mýdlové usazeniny.

Kód: 4.000170
Maxidina Cleaning K 30/150g (balení 30 sáčků x 5g) M23002
Ekologické
3 120 Kč bez DPH
3 775,20 Kč
Měrná cena: 125,84 Kč / 1 ks

30 sáčků =  připravíte 30 litrů čistícího přípravku. Profesionální prostředek na odstranění organické mastnoty a zápachu s...

Kód: 2.000247
Maxidina Cleaning K kit (1x aplikační lahev + 10x sáček 5g) M23001
Ekologické
1 100 Kč bez DPH
1 331 Kč
Měrná cena: 133,10 Kč / 1 ks

Profesionální prostředek na odstranění organické mastnoty a zápachu s s odvápňovačem. Je určen pro úklidové firmy k odstranění vodního kamene...

Kód: 2.000246
nanolab Peroxid vodiku na uklid sprej 500ml
82 Kč bez DPH
99,22 Kč
Měrná cena: 198,44 Kč / 1 l

Peroxid vodíku 3% 500 ml ve spreji: na čištění a úklid. Univerzální čistič poskytuje neuvěřitelné možnosti čištění a dezinfekce, aniž by...

Kód: 2.000308
nanolab Silny octovy cictic NA SPRCHOVE KOUTY pomeranc 500ml
Ekologické
115 Kč bez DPH
139,15 Kč
Měrná cena: 278,30 Kč / 1 l

Silný přírodní extra účinný octový čistič na sprchové kouty s vůní pomeranče od Nanolab proti vodnímu kameni, špíně a nepříjemným pachům.

Kód: 2.000312
nanolab Strong PINK cistici pasta 500g
Ekologické
98 Kč bez DPH
118,58 Kč
Měrná cena: 237,16 Kč / 1 kg

Strong Pink multifunkční čistící pasta 500 g, umí čistit skoro cokoliv od koupelny přes kuchyň až po garáž bez agresivních chemikálií. Leští a...

Kód: 2.000313
pratic anticalcare bagno e doccia 750 ml
49,41 Kč bez DPH
59,79 Kč
Měrná cena: 79,72 Kč / 1 l

Čistič koupelen Pratic Anticalcare Bagno E Doccia Odstraňovač vodního kamene, zabraňuje usazování špíny a vodního kamene. Vynikající pro sprchové...

Kód: 4.001517
Real antikalk 550g 2
60,91 Kč bez DPH
73,70 Kč
Měrná cena: 134 Kč / 1 kg

Real antikalk 550 g. Velmi silný prostředek na odstranění nečistot a usazenin s antibakteriálními účinky. Vhodný na generální úklid.

Kód: 4.001544
RG Plochy 5l 1 2022 pruhl
Akce Ecolabel
320,25 Kč –15 %
224,97 Kč bez DPH
272,21 Kč
Měrná cena: 54,44 Kč / 1 kg

Multifunkční prostředek na všechny plochy v domácnosti. Ekologický, vhodný do biologických čističek vody.

Kód: 2.000062
RGC podlahy 2019 5kg
Akce Ecolabel
320,25 Kč –15 %
Real Green clean podlahy 5kg
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem (10 ks)
224,97 Kč bez DPH
272,21 Kč
Měrná cena: 54,44 Kč / 1 kg

Mycí prostředek na podlahy a omyvatelné povrchy - na dlažbu, laminát, dřevo, linoleum, plast i nerez. Ekologický prostředek vhodný i do...

Kód: 2.000061
real klasik 6 kg
370,35 Kč bez DPH
448,12 Kč
Měrná cena: 74,69 Kč / 1 kg

Nejsilnější čisticí krém s mnohostranným použitím v celé domácnosti. Síla čisticího prášku ve spojení s jemností krému si poradí i s tou...

Kód: 2.000229
RP Koupelny sanita 1l 11 2023
Akce
211,75 Kč –15 %
Real PROFI koupelny, sanita silné znečištění 1l BC31040
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem (11 ks)
148,75 Kč bez DPH
179,99 Kč
Měrná cena: 179,99 Kč / 1 l

Prostředek pro důkladné čištění sanitárních a umývárenských prostor a zařízení.

Kód: 2.000096
real profi koupelny sanita silne znecisteni r310 410 5l
Akce
640,33 Kč –15 %
449,82 Kč bez DPH
544,28 Kč
Měrná cena: 108,86 Kč / 1 l

Prostředek pro důkladné čištění sanitárních a umývárenských prostor a zařízení. Odstraňuje vodní kámen, minerální a močové usazeniny, rez a zbytky...

Kód: 2.000097
RP Plochy podlahy 5l 11 2023
Akce
381,15 Kč –15 %
Real PROFI na plochy a podlahy s alkoholem 5l BC31158
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem (4 ks)
267,75 Kč bez DPH
323,98 Kč
Měrná cena: 64,80 Kč / 1 l

Nízkopěnivý prostředek pro základní úklid. Na podlahy, plochy s antistickou přísadou.

Kód: 2.000078
Snímek obrazovky 2023 03 20 134953
449,90 Kč bez DPH
544,38 Kč
Měrná cena: 108,88 Kč / 1 l

Sanytol Professional na plochy a podlahy. Hezká vůně eukalyptu. Účinný proti bakteriím i virům.  Silnější, profesionální řada.  

Kód: 4.001477
Snímek obrazovky 2023 03 16 151536
114,90 Kč bez DPH
139,03 Kč
Měrná cena: 185,37 Kč / 1 l

Na koupelny účinně zabraňuje šíření nežádoucích mikroorganismů, tvorbě plísní a vodního kamene. Silnější, profesionální řada.

Kód: 4.001479
SIDOLUX ECO koupelna 500 ml
Ecolabel
69,90 Kč bez DPH
84,58 Kč
Měrná cena: 169,16 Kč / 1 l

Přírodní čistič koupelny s vůní ranní rosy účinně odstraňuje vodní kámen, mýdlové usazeniny a nečistoty.

Kód: 2.000487
662 sanipro univerzalni cistic 500ml s rozprasovacem
74,34 Kč bez DPH
89,95 Kč
Měrná cena: 179,90 Kč / 1 l

Čistící přípravek k čištění povrchů. Na nábytek, kuchyňské linky a do restaurací. Čistí a dezinfikuje. Nezanechává skvrny. S alkoholem, se svěží...

Kód: 2.000053
WILLI podlahy 1kg
WILLI podlahy 1kg
Skladem (>20 ks)
18,30 Kč bez DPH
22,14 Kč
Měrná cena: 22,14 Kč / 1 kg

Univerzální čisticí prostředek na mytí všech typů podlah a omyvatelných povrchů se svěží vůní. Zanechává lesklé povrchy beze šmouh.

Kód: 2.000286
WILLI tekuty pisek 6kg
119 Kč bez DPH
143,99 Kč
Měrná cena: 24 Kč / 1 kg

Odstraňuje mastnotu, hrubé nečistoty, usazenou špínu a připáleniny. Svěží parfemace. Vhodný na čištění povrchů z hliníku, smaltu, kovu,...

Kód: 2.000283
WILLI univerzálni 1kg
WILLI univerzální 1kg
Skladem (>20 ks)
22,50 Kč bez DPH
27,23 Kč
Měrná cena: 27,23 Kč / 1 kg

Čisticí prostředek Willi - univerzální na různé druhy povrchů i nádobí. Zanechává lesklé povrchy beze šmouh.

Kód: 2.000288
WILLI univerzálni 5kg
WILLI univerzální 5kg
Skladem (10 ks)
79 Kč bez DPH
95,59 Kč
Měrná cena: 19,12 Kč / 1 kg

Čisticí prostředek Willi - univerzální na různé druhy povrchů i nádobí. Zanechává lesklé povrchy beze šmouh.

Kód: 2.000289
cif cream original 2l
Cif Original 2l
Skladem (8 ks)
219,58 Kč bez DPH
265,69 Kč
Měrná cena: 132,85 Kč / 1 l

Krémový čistící prostředek s mikro částicemi. Tradiční krém na úklid koupelen a kuchyní. Ideální na zbytky jídel na nádobí, ale i další...

Kód: 4.001657
Cleamen 146 lestic na leskle plochy
89,10 Kč bez DPH
107,81 Kč
Měrná cena: 107,81 Kč / 1 l

Prostředek určený k čištění a leštění povrchů - obklady, parapety, stoly, barové pulty, leštěné mramory, žuly, dlažby.

Kód: 4.001460
Cleamen 410 550 ml svet uklidu
CLEAMEN 410 koupelny s leskem 550ml
Průměrné hodnocení produktu je 4,0 z 5 hvězdiček.
Skladem (>20 ks)
69,30 Kč bez DPH
83,85 Kč
Měrná cena: 152,45 Kč / 1 l

Obklady, umyvadla, vany, sprchové kouty, umyvadla, baterie,vnější části toaletních mís atd. Rozprašuje pěnu s třešňovou vůní.

Kód: 4.001578
KRYSTAL CLEADER 23 cistici krem 600g
Akce
49,85 Kč –9 %
37,08 Kč bez DPH
44,87 Kč
Měrná cena: 74,78 Kč / 1 kg

KRYSTAL CLEADER 23 Čistící krém na velmi zašpiněném nádobí, pracovní a kuchyňské plochy, sporák, vany, boty, hračky. 

Kód: 2.000507
515 krystal tekuty pisek 6 kg
Akce
378,61 Kč –10 %
KRYSTAL tekutý písek 6kg
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem (3 ks)
281,61 Kč bez DPH
340,75 Kč
Měrná cena: 56,79 Kč / 1 kg

Jemný čistící písek na nádobí, sporáky, umakart. Jemně parfémovaný svěží vůní grepu a mandarinky. Vyznačuje se mimořádně dokonalou mycí schopností,...

Kód: 4.000851

Ovládací prvky výpisu

112 položek celkem