Maxidina Food Rapid 625g (balení 25 sáčků x 25g) A27002

Kód: 2.000248
7 260 Kč / ks 6 000 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
21.5.2024
Možnosti doručení

Profesionální prostředek na odstranění organické mastnoty a zápachu v malých a středně velkých provozovnách určených ke zpracování zemědělských produktů, jako jsou sýrárny, olejárny, rybárny, řeznictví, prodejny ovoce a zeleniny apod.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obsahuje 25 jednodávkových sáčků, připravíte až 224 l roztoku.

  Přípravek Maxidina® Food Rapid je určen k řešení problémů souvisejících s nepříjemným zápachem vznikajícím v malých a středně velkých provozovnách určených ke zpracování zemědělských produktů, jako jsou sýrárny, olejárny, rybárny, řeznictví, prodejny ovoce a zeleniny a v jiných potravinářských provozovnách obecně. Maxidina® Food Rapid po jednom použití vyčistí a odmastí pracovní pulty, nástroje, podlahu, obklady na stěnách a jiný tvrdý povrchy obecně, čímž na dlouhou dobu odstraní nepříjemný zápach. Dále jej lze použít k vyčištění podlahových odtoků ve shora uvedených provozovnách. Maxidina® Food Rapid je jediným existujícím produktem, který dokáže rychle odstranit nepříjemný zápach a zefektivnit tak vynaloženou práci. Navíc rozkládá biofilm, ve kterém se mohou různé mikroorganismy zachytit, čímž zabrání a předejde mikrobiální kontaminaci (bakteriální a virové) a veškerý povrch účinně vyčistí, jak vyžadují příslušné předpisy na celostátní úrovni, vydané Ministerstvem zdravotnictví, nebo na mezinárodní úrovni, vydané Světovou zdravotnickou organizací (WHO).

     Maxidina® Food Rapid působí kontaktně a neobsahuje chlór, enzymy ani žádné jiné agresivní látky.

NÁVOD K POUŽITÍ

     1 sáček přípravku Maxidina® Food Rapid vložte přímo do přiloženého dávkovače a přidejte čistou vodou až do max. 8 l. Sáček neotvírejte, protože je snadno rozpustný ve vodě. Nádobu zavřete a dávkovač natlakujte, abyste dosáhli vodní mlhy k použití na ošetřovaný povrch. Aplikovaný roztok není třeba oplachovat. 

     Přípravek Maxidina® Food Rapid nemíchejte s jinými přípravky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Úklid a hygiena
Obsah: 224l

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: