Odstraňovač skvrn NEFLEK SPRAY 500 ml

Kód: 4.001450
94,99 Kč / ks 78,50 Kč bez DPH
Skladem (>20 ks)
Můžeme doručit do:
23.7.2024
Možnosti doručení

Tekutý čistič ve spreji odstraní skvrny od propisky, čokolády, kečupu, ovocných marmelád, řasenky, rtěnky nebo zaschlé krve z bílého i barevného prádla.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ve spreji pro snadnější aplikaci. Na bílé i barevné oblečení.

Fleky na prádle už nejsou žádný problém. Enzymatický tekutý čistič Neflek spray Vám účinně pomůže v odstranění skvrny od propisky, čokolády, kečupu, ovocných marmelád, řasenky, rtěnky nebo zaschlé krve z bílého i barevného prádla. 

Díky spreji je jeho aplikace ještě snadnější a rychlejší - obzvlášť vhodný na límce a manžety košil. Snadná aplikace pro čištění skvrn na kalhotách a dalších typech oděvů.

Odstraňovač skvrn Neflek spray si hravě poradí i se zaschlými fleky od inkoustu, piva, vína, čokolády, kávy, šťávy, ovoce, trávy, rtěnky, řasenky a očních stínů, krve, hlenů, jídla ze školní jídelny apod. Oblíbený čistič na prádlo maminek nejen malých dětí.

•    Bez chloru
•    Účinný již od 30 °C
•    Maximální účinek a cílená aplikace

Použití: nastříkejte na skvrnu, nechte 1-2 minuty působit a poté pokračujte v běžném praní. Nenechejte na tkanině zaschnout! Dodržujte pokyny pro praní uvedené na štítcích vašich oděvů. Pokud máte pochybnosti o odolnosti barev, nejprve je vyzkoušejte na skryté části látky. Nejlepších výsledků dosáhnete, když předem ošetříte sprejem obě strany oděvu více než jednou. 

Obsah: 500 ml

VAROVÁNÍ

H319 Způsobuje vážné podráždění očí.

H412 Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky.

Bezpečnostní list 

Doplňkové parametry

Kategorie: Odstraňovače skvrn
Baleno v kartonu po: 16 ks
Velikost balení: 500 ml
Výrobek: vyrobeno v EU

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: