Pronto Multi Surfface Cleaner 400ml modrý

Kód: 4.000045
99,61 Kč / ks 82,32 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
29.4.2024
Možnosti doručení

Pronto aerosol proti prachu odstraňuje prach, šmouhy a mastné skvrny. Čistí dřevěné povrchy s povrchovou úpravou, sklo, elektroniku a další.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Multifunkční sprej Pronto universální antistatický čisticí prostředek a leštidlo na moderní povrchy a nábytek. Odstraňuje prach z různých povrchů jako je např. chrom, nerez, lakované a laminované dřevo, sklo, zrcadla, plasty, žula, křemen atd.  Nepoužívejte na plazmové a LCD obrazovky.

- vhodný na různé povrchy, je výborný pomocník a velice účinný při úklidu a čištění dřevěného nábytku, elektroniky či skla
- multifunkční čistí, odstraňuje prach, lepkavé stopy, šmouhy i otisky a oživuje jeho vzhled pokaždé, když utíráte prach
- čistí, odstraňuje prach, zvlhčuje, osvěžuje, ošetřuje
- Vaši domácnost provoní příjemnou vůní.

V balení: 400 ml.

 

Použití: Držte nádobu ve svislé poloze a nastříkejte ze vzdálenosti 20 cm na čištěný povrch. Vyleštěte měkkým, suchým, čistým hadříkem. Při čištění malých ploch nastříkejte přípravek na hadřík a povrch vyleštěte. Nepoužívejte na podlahy a vnitřní povrch vany (povrch by byl velmi kluzký), ani na gumu a dřevo bez povrchové úpravy. U povrchů, s jejichž čistěním ještě nemáte zkušenosti doporučujeme nejprve přípravek otestovat na malém skrytém místě.

Varování: Nádoba je pod tlakem – při zahřívání se může roztrhnout. Uchovávejte mimo dosah dětí. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě přesahující 50°C. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. Po manipulaci důkladně omyjte ruce. Nevdechujte aerosoly. Používejte pouze v dobře větraných prostorách. Zamezte dlouhotrvajícímu styku s kůží. 12 % hmotnosti náplně je hořlavých.

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Čištění nábytku
Baleno v kartonu po: 12 ks
Velikost balení: 400 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: