Řazení produktů

246 položek celkem

Výpis produktů

Cleamen 100 200 5l
CLEAMEN 100/200 všestranný pro každodenní čištění 5l
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem (17 ks)
882,20 Kč bez DPH
1 067,46 Kč
Měrná cena: 213,49 Kč / 1 l

Všestranný prostředek na úklid podlah, obkladů stěn, dveří, rámů, parapetů, nábytku, plastových, nerezových i skleněných ploch. 

Kód: 4.000366
Cleamen 112 okna ramy 5l
Novinka
CLEAMEN 112 5l
Skladem (7 ks)
294 Kč bez DPH
355,74 Kč
Měrná cena: 71,15 Kč / 1 l

Univerzální prostředek na mytí oken a rámů oken, skleněných ploch  mokrou cestou. 

Kód: 2.000586
Cleamen 131 5l
CLEAMEN 131 na koberce extraktor 5l
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem (15 ks)
570,80 Kč bez DPH
690,67 Kč
Měrná cena: 138,13 Kč / 1 l

Nízkopěnivý prostředek určený pro čištění koberců, čalounění, autosedaček z přírodních i syntetických vláken. Strojní i ruční čištění.

Kód: 4.000531
Cleamen 145 5l
CLEAMEN 145 strojní podlahy DEEPON 5l
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem (15 ks)
448,70 Kč bez DPH
542,93 Kč
Měrná cena: 108,59 Kč / 1 l

Strojní čistič na podlahy veškerých tvrdých podlah PVC, linolea (včetně voskovaných), dlažby glazované i neglazované, žulové,mramorové i vápencové...

Kód: 4.000805
CLEAMEN 470 koupelny s leskem 5l
Ecolabel
324,50 Kč bez DPH
392,65 Kč
Měrná cena: 78,53 Kč / 1 l

Vysoce účinný a zároveň šetrný kyselý čistič koupelen s jemnou ovocnou vůní. Obklady, umyvadla, vany, sprchové kouty, umyvadla, baterie,...

Kód: 2.000446
CLEAMEN GP Trouby grily 1,1kg
Pouze na ičo
234,70 Kč bez DPH
283,99 Kč
Měrná cena: 258,17 Kč / 1 kg

Extra silný na odstraňování připálenin z trub, grilů a digestoří.

Kód: 4.000831
CLEAMEN PERFUME ZONE Bayamo air 550 ml osvezovac
104,40 Kč bez DPH
126,32 Kč
Měrná cena: 229,67 Kč / 1 l

Neutralizátor pachů a osvěžovač vzduchu inspirovaný prudkým větrem vanoucím u pobřeží Kuby.

Kód: 4.001674
1142 krem na ruce isolda vceli vosk 100ml
ISOLDA krém na ruce včelí vosk s mateřídouškou 100ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem (>20 ks)
19,70 Kč bez DPH
23,84 Kč
Měrná cena: 23,84 Kč / 100 ml

zboží je po expiraci Hydratační krém s obsahem včelího vosku a mateřídoušky. Příjemná vůně i dotyk.

Kód: 4.000699
KRYSTAL CLEADER 52 Sanan Klasik dezinfekce 5,5Kg
Akce Pouze na ičo
167,83 Kč –10 %
124,83 Kč bez DPH
151,04 Kč
Měrná cena: 27,46 Kč / 1 kg

Rozvoz a odběr na prodejně bez omezení počtu ks, do balíku přepravci pouze 2 ks. Viz níže. Prodej na ičo Tekutý dezinfekční prostředek obsahující...

Kód: 4.000362
0000923 KRYSTAL koupelny ECO 750ml (1)
Akce Ekologické
69,45 Kč –9 %
KRYSTAL na koupelny ECO 750ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem (7 ks)
51,66 Kč bez DPH
62,51 Kč
Měrná cena: 83,35 Kč / 1 l

Eko čistič na odstraňování zbytků mýdel, kosmetických prostředků a vodního kamene z van, umyvadel, baterií a sprchových koutů. 

Kód: 4.000798
KRYSTAL Sanan proti plísním, virům a bakteriím 5,5Kg
Akce Pouze na ičo
202,55 Kč –10 %
150,66 Kč bez DPH
182,30 Kč
Měrná cena: 33,15 Kč / 1 kg

Rozvoz a odběr na prodejně bez omezení počtu ks, do balíku přepravci pouze 2 ks. Viz níže. Prodej na ičo Krystal Sanan je dezinfekční přípravek s...

Kód: 4.000721
CLEAMEN 170 povrchy 5l
Ecolabel
416,50 Kč bez DPH
503,97 Kč
Měrná cena: 100,79 Kč / 1 l

Ekologický multifunkční prostředek na povrchy, určený pro snadné a účinné čištění beze šmouh.

Kód: 2.000440
Cleamen 210 5l
CLEAMEN 210 gastron proti silné mastnotě 5l
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem (>20 ks)
389,50 Kč bez DPH
471,30 Kč
Měrná cena: 94,26 Kč / 1 l

Proti silné mastnotě - čištění sporáků, digestoří, kuchyňských linek, keramických obkladů, vhodný i na čištění strojů, sazí.

Kód: 4.000726
Cleamen 260 restauracni sklo 1l
CLEAMEN 260 restaurační sklo 1L
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem (20 ks)
120,60 Kč bez DPH
145,93 Kč
Měrná cena: 145,93 Kč / 1 l

CLEAMEN 260 restaurační sklo. Prostředek, určený k mytí pivního a restrauračního skla, vhodný i do myček.

Kód: 2.000223
CLEAMEN 272 proti silne mastnote 5l
Ecolabel
479,90 Kč bez DPH
580,68 Kč
Měrná cena: 116,14 Kč / 1 l

Koncentrovaný čisticí prostředek pro odstraňování mastnoty, zbytků jídel a dalších nečistot z kuchyňských povrchů.  Vhodný pro ČOV....

Kód: 2.000515
Cleamen 311 zasadity WC 5l
237,10 Kč bez DPH
286,89 Kč
Měrná cena: 57,38 Kč / 1 l

Čistící prostředek, gel na WC zásaditý na odstranění vodního kamene a usazenin z mísy a pisoárů, vhodný na keramiku i nerez.

Kód: 2.000452
Cleamen 312 750ml
45,80 Kč bez DPH
55,42 Kč
Měrná cena: 73,89 Kč / 1 l

Čistící prostředek s obsahem kyseliny amidosulfonové, vhodný na toalety, sanitární keramiky, nerezové plochy a obklady.

Kód: 2.000573
Cleamen 420 tablety do pisoaru svet uklidu
CLEAMEN 320 DEO Tablety do pisoáru 1,5kg/47ks
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem (8 ks)
260,60 Kč bez DPH
315,33 Kč
Měrná cena: 210,22 Kč / 1 kg

Tablety do pisoáru zabraňují tvorbě usazenin, vodního a močového kamene.

Kód: 4.000756
2237 cleamen 322 tableta do pisoaru se sitkem 1ks
65,20 Kč bez DPH
78,89 Kč
Měrná cena: 78,89 Kč / 1 ks

Tablety do pisoáru s enzymatickou náplní eliminující zápach a prodlouženou životností.

Kód: 4.000731
CLEAMEN 540 1l bezoplachova desinfekce
Pouze na ičo
CLEAMEN 540 1l
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem (>20 ks)
217,60 Kč bez DPH
263,30 Kč
Měrná cena: 263,30 Kč / 1 l

Dezinfekci menších ploch jako jsou operační stoly, nástroje, zdravotnické prostředky, lůžka, gumová obuv, laboratorní přístroje a plochy vyžadující...

Kód: 4.000837
Cleamen 580 A 5 l dezinfekce
477,20 Kč bez DPH
577,41 Kč
Měrná cena: 115,48 Kč / 1 l

Koncentrát dezinfekce do potravinářství, zdravotnictví... na plochy z nerezu, plastu, další voděodolné povrchy. Bez chloru, parfemace.

Kód: 2.000262
ISOLDA penove mydlo s antibakterialni prisadou 5l
ISOLDA pěnové mýdlo s antibakteriální přísadou (parfémované) 5l
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem (9 ks)
334,20 Kč bez DPH
404,38 Kč
Měrná cena: 80,88 Kč / 1 l

​Pěnové mýdlo s antibakteriální přísadou k běžné a preventivní hygieně rukou. Velké balení k přelití do dávkovačů.

Kód: 4.000967
ISOLDA tekute mydlo s antibakterialni prisadou 5l
ISOLDA tekuté mýdlo s antibakteriální přísadou 5l
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem (4 ks)
334,20 Kč bez DPH
404,38 Kč
Měrná cena: 80,88 Kč / 1 l

​Tekuté mýdlo s antibakteriální přísadou k běžné a preventivní hygieně rukou. S extraktem šalvěje a chlorhexidin glukonátem.

Kód: 4.000815
KRYSTAL CLEADER 11 Na okna 750ml
Novinka
56,30 Kč bez DPH
68,12 Kč
Měrná cena: 90,83 Kč / 1 l

Tekutý čisticí prostředek určený k čištění a leštění skleněných povrchů v domácnosti i profesionálních prostorách. Nová vylepšená receptura.

Kód: 2.000582
KRYSTAL CLEADER 24 Tekutý písek 600g
Akce
56,39 Kč –10 %
41,94 Kč bez DPH
50,75 Kč
Měrná cena: 50,75 Kč / 1 ks

Jemný čistící písek na připáleniny - nádobí, sporáky, umakart. Jemně parfémovaný svěží vůní grepu a mandarinky. 

Kód: 2.000512
KRYSTAL CLEADER 33 WC bělicí 750 ml
49,90 Kč bez DPH
60,38 Kč
Měrná cena: 80,51 Kč / 1 l

Účinný WC čistič s bělicím efektem určený pro dokonalou hygienu a zářivou čistotu toalety. Prodejný od 18-ti let.

Kód: 2.000578
KRYSTAL CLEADER 50 Univerzalni dezinfekce 5l
Akce
423,98 Kč –10 %
315,36 Kč bez DPH
381,59 Kč
Měrná cena: 76,32 Kč / 1 l

Bezchlórová dezinfekce na čištění ploch, předmětů a nástrojů. Odstraňuje 99,9 % bakterií, plísní a virů.  Atestovaná i do zdravotnictví....

Kód: 2.000506
KRYSTAL na okna 5l
Akce
243,21 Kč –10 %
KRYSTAL na okna 5l
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem (10 ks)
180,90 Kč bez DPH
218,89 Kč
Měrná cena: 43,78 Kč / 1 l

Na okna - umyje přímo bez ošetření saponátem. Umyje beze šmouh, pak odpuzuje vodu, nerosí se, umyje i mušky z autoskel.

Kód: 4.000719
amadeus love ocean tekute mydlo 5 l
134,90 Kč bez DPH
163,23 Kč
Měrná cena: 32,65 Kč / 1 l

Tekuté mýdlo s příjemnou vůní moře a každodenní používání. Vhodné i do dávkovačů.

Kód: 4.000794
Cleamen 100 200
CLEAMEN 100/200 všestranný pro každodenní čištění 1l
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem (>20 ks)
206,80 Kč bez DPH
250,23 Kč
Měrná cena: 250,23 Kč / 1 l

Všestranný prostředek na úklid podlah, obkladů stěn, dveří, rámů, parapetů, nábytku, plastových, nerezových i skleněných ploch. 

Kód: 4.000337
Cleamen 110 5l
CLEAMEN 110 skleněné plochy 5l
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem (>20 ks)
282,80 Kč bez DPH
342,19 Kč
Měrná cena: 68,44 Kč / 1 l

K mytí oken, skleněných ploch, výplní dveří, vitrín, stolních desek a všech typů zrcadel sprejovou metodou.

Kód: 4.000357
Cleamen 120 5l
CLEAMEN 120 základní čistič 5l
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem (6 ks)
455,20 Kč bez DPH
550,79 Kč
Měrná cena: 110,16 Kč / 1 l

Vhodný na dlažby, vinyl, teraso, linoleum, cihelné povrchy, nelesklou žulu. 

Kód: 4.000963
Cleamen 121 5l
CLEAMEN 121 metalický vosk 5l
Průměrné hodnocení produktu je 4,8 z 5 hvězdiček.
Skladem (3 ks)
996 Kč bez DPH
1 205,16 Kč
Měrná cena: 241,03 Kč / 1 l

Metalický vosk zlepší vzhledu, usnadní úklid, prodlouží životnost a lesk podlah typu linoleum, marmoleum, a ostatních PVC krytin.

Kód: 4.000961
Cleamen 143 gumočistič
Pouze na ičo
CLEAMEN 143 gumočistič 1l
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem (3 ks)
188,90 Kč bez DPH
228,57 Kč
Měrná cena: 228,57 Kč / 1 l

!!! Tento výrobek lze zakoupit pouze na IČO!!!  Černé skvrny na podlaze? Žádný problém! Boty s tmavou podrážkou, kolečka od kufru, pneumatiky......

Kód: 4.000736
Cleamen 146 lestic na leskle plochy
89,10 Kč bez DPH
107,81 Kč
Měrná cena: 107,81 Kč / 1 l

Prostředek určený k čištění a leštění povrchů - obklady, parapety, stoly, barové pulty, leštěné mramory, žuly, dlažby.

Kód: 4.001460
CLEAMEN 175 strojni a rucni myti podlah 5l
Ecolabel
495,40 Kč bez DPH
599,43 Kč
Měrná cena: 119,89 Kč / 1 l

Koncentrovaný nízkopěnivý prostředek určený ke strojnímu a ručnímu mytí všech typů voděodolných podlah jako je dlažba, teraco, PVC, vinylové...

Kód: 2.000442

Ovládací prvky výpisu

246 položek celkem