Čistící prostředky, mýdla a krémy značek Cleamen, Krystal, Isolda, Strana 4

Nejprodávanější

 
275,28 Kč
(227,50 Kč bez DPH)
CLEAMEN 410 koupelny s leskem 1l
Skladem (>20 ks)
Kód: 4.000730
 
99,58 Kč
(82,30 Kč bez DPH)
 
89,54 Kč
(74 Kč bez DPH)

Řazení produktů

264 položek celkem

Výpis produktů

Cleamen 300 400 1l sanitarni cistic
CLEAMEN 300/400 sanitární denní 1l
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem (>20 ks)
190,50 Kč bez DPH
230,51 Kč
Měrná cena: 230,51 Kč / 1 l

Vhodný na toaletní mísy, pisoáry, sprchové kouty, keramické podlahy a obklady.

Kód: 4.000331
0002046 Cleamen penic
CLEAMEN pěnič
Skladem (>20 ks)
25,30 Kč bez DPH
30,61 Kč

Zpěňovač slouží pro dávkování čisticího prostředku ve formě bohaté pěny, je součástí balení vybraných produktů Cleamen nebo Krystal.

Kód: 6.000035
Cleamen 312 750ml
45,80 Kč bez DPH
55,42 Kč
Měrná cena: 73,89 Kč / 1 l

Čistící prostředek s obsahem kyseliny amidosulfonové, vhodný na toalety, sanitární keramiky, nerezové plochy a obklady.

Kód: 2.000573
Isolda silver hair sprchovy gel 400ml
Akce
72,48 Kč –10 %
53,91 Kč bez DPH
65,23 Kč
Měrná cena: 163,08 Kč / 1 l

ISOLDA Silver hair & body 400ml ​Luxusní krémový, tělový a vlasový šampón pro muže i ženy s vyváženou recepturou a výbornou dermální snášenlivostí.  

Kód: 2.000216
Cleamen gastroprofessional rucni myti nadobi 5l
Pouze na ičo
309 Kč bez DPH
373,89 Kč
Měrná cena: 74,78 Kč / 1 l

Neutrální tekutý čisticí přípravek pro profesionální ruční mytí nádobí. Myje nádobí z porcelánu, skla, kovů, keramiky, plastů i dřevěné krájecí desky.

Kód: 4.000432
vakavo love tekute mydlo intensive 5 l
VAKAVO INTENSIVE tekuté mýdlo 5 l
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem (10 ks)
134,70 Kč bez DPH
162,99 Kč
Měrná cena: 32,60 Kč / 1 l

​Tekuté mýdlo s příjemnou, dlouhotrvající vůní třešní  vhodné do zásobníků.

Kód: 4.000793
Krystal na kuchyne
KRYSTAL na kuchyně 5l
Skladem (10 ks)
238,90 Kč bez DPH
289,07 Kč
Měrná cena: 57,81 Kč / 1 l

K čištění kuchyňského nábytku, pevných ploch z nesavého materiálu. Vyčistí též umakartová jádra, dveře a rámy oken. Přípravek aplikovaný...

Kód: 4.000716
1154 krem na ruce isolda lanolin 100ml
Akce
31,10 Kč –10 %
ISOLDA krém na ruce lanolin s rakytníkovým olejem 100ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem (>20 ks)
23,13 Kč bez DPH
27,99 Kč
Měrná cena: 27,99 Kč / 100 ml

Ochranný krém  vhodný pro namáhanou pokožku rukou při práci ve vlhku s čistidly a rozpouštědly. Krém je možné používat i pro regenerační zábal

Kód: 4.000705
ISOFA FOAM 400g dílenská pěna na ruce
Novinka
55,70 Kč bez DPH
67,40 Kč
Měrná cena: 168,50 Kč / 1 kg

Zboží je po expiraci Mycí pěna na ruce vhodná pro řemeslníky, zahrádkáře. Příjemná na ruce s hezkou vůní. Doporučujeme i na odstrňování samolepek...

Kód: 2.000480
KRYSTAL CLEADER 30 WC extra silný 750 ml
57,40 Kč bez DPH
69,45 Kč
Měrná cena: 92,60 Kč / 1 l

Vysoce účinný kyselý čistič určený pro důkladné odstranění vodního kamene, rzi a odolných usazenin z WC mís a sanitárních prostor. Prodej od 18-ti...

Kód: 2.000577
CLEAMEN 173 sklenene plochy 550ml
Ecolabel
63,80 Kč bez DPH
77,20 Kč
Měrná cena: 140,36 Kč / 1 l

Čisticí ekologický prostředek na okna a skleněné plochy určený k přímému použití. Vhodný pro ČOV. Certifikace EU Ecolabel.

Kód: 2.000522
vakavo povrchy 750ml rozprasovac
VAKAVO Povchy 750ml
Skladem (16 ks)
45,40 Kč bez DPH
54,93 Kč
Měrná cena: 73,24 Kč / 1 l

Tekutý čisticí prostředek určený pro denní úklid nenasákavých povrchů nejen v domácnosti.

Kód: 4.001672
Cleamen 370 wc cistic 5l
Ecolabel
294,50 Kč bez DPH
356,35 Kč
Měrná cena: 71,27 Kč / 1 l

Vysoce účinný a zároveň šetrný kyselý čistič toalet. Snadno odstraňuje vodní a močový kámen z toalet, bidetů, pisoárů a výlevek.  

Kód: 2.000444
Cleamen 146 lestic na leskle plochy
89,10 Kč bez DPH
107,81 Kč
Měrná cena: 107,81 Kč / 1 l

Prostředek určený k čištění a leštění povrchů - obklady, parapety, stoly, barové pulty, leštěné mramory, žuly, dlažby.

Kód: 4.001460
Gastro profi silna mastrnota komplex 6 kg
Pouze na ičo
641,70 Kč bez DPH
776,46 Kč
Měrná cena: 129,41 Kč / 1 kg

Profesionální čistič na silnou mastnotu nejen do gastro provozů. 

Kód: 4.001102
Cleamen okna a ramy 112 10l
536,20 Kč bez DPH
648,80 Kč
Měrná cena: 64,88 Kč / 1 l

Univerzální prostředek na mytí oken a rámů oken, skleněných ploch  mokrou cestou. Tento produkt nelze zaslat přepravcem.

Kód: 4.001111
ISOLDA penove mydlo s antibakterialni prisadou 5l
Akce
404,38 Kč –10 %
ISOLDA pěnové mýdlo s antibakteriální přísadou (parfémované) 5l
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem (9 ks)
300,78 Kč bez DPH
363,94 Kč
Měrná cena: 72,79 Kč / 1 l

​Pěnové mýdlo s antibakteriální přísadou k běžné a preventivní hygieně rukou. Velké balení k přelití do dávkovačů.

Kód: 4.000967
1142 krem na ruce isolda vceli vosk 100ml
Akce
23,84 Kč –10 %
ISOLDA krém na ruce včelí vosk s mateřídouškou 100ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem (>20 ks)
17,73 Kč bez DPH
21,45 Kč
Měrná cena: 21,45 Kč / 100 ml

zboží je po expiraci Hydratační krém s obsahem včelího vosku a mateřídoušky. Příjemná vůně i dotyk.

Kód: 4.000699
812 cleamen gastro professional strojni myti nadobi 24kg
Pouze na ičo
2 477,60 Kč bez DPH
2 997,90 Kč
Měrná cena: 124,91 Kč / 1 kg

Bezfosfátový, tekutý mycí prostředek, určený pro všechny typy profesionálních myček nádobí a skla. Cena vč. zálohy na kanystr.

Kód: 4.000822
Cleamen 242 kuchynske odpady
CLEAMEN 242 kuchyňské odpady s dezichlorem 1l
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem (>20 ks)
98,30 Kč bez DPH
118,94 Kč
Měrná cena: 118,94 Kč / 1 l

Prostředek je určen k čištění odpadů zanesených tuky a mastnotou, zejména kuchyňských výlevek. Tento produkt je pouze k odběru na prodejně a nebo...

Kód: 4.000807
Cleamen 112 okna ramy 5l
Novinka
CLEAMEN 112 5l
Skladem (6 ks)
294 Kč bez DPH
355,74 Kč
Měrná cena: 71,15 Kč / 1 l

Univerzální prostředek na mytí oken a rámů oken, skleněných ploch  mokrou cestou. 

Kód: 2.000586
KRYSTAL Balzam na nadobi materidouska 750ml
41,10 Kč bez DPH
49,73 Kč
Měrná cena: 66,31 Kč / 1 l

Tekutý čisticí prostředek s vůní mateřídoušky na ruční mytí nádobí s posílenou recepturou a prokazatelně vyšší účinností o 25%. Vyznačuje se...

Kód: 2.000318
KRYSTAL CLEADER 32 WC summer flower 5l růžový
262,30 Kč bez DPH
317,38 Kč
Měrná cena: 63,48 Kč / 1 l

Čistič WC účinně odstraňuje běžné nečistoty, usazeniny i nežádoucí zápach z keramických a nerezových povrchů. S exkluzivní květinovou vůní...

Kód: 2.000527
isofa max comp 3,5kg
368,30 Kč bez DPH
445,64 Kč
Měrná cena: 106,10 Kč / 1 kg

Profesionální abrazivní čistič  - dehet, saze, tmely na bázi alkydů a akrylátů. Je vhodný k odstranění těžkého znečištění v tiskařském...

Kód: 2.000496
Cleamen 571 1l dezinfekce
142 Kč bez DPH
171,82 Kč
Měrná cena: 171,82 Kč / 1 l

Tekutý dezinfekční prostředek s širokým spektrem účinnosti a mycím účinkem určený k ředění. Je vhodný na plochy, povrchy, předměty a nástroje.

Kód: 2.000323
ISOLDA CERNA TRESEN body soap 5l
Akce
245,87 Kč –10 %
ISOLDA ČERNÁ TŘEŠEŇ body soap 5l
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem (>20 ks)
182,88 Kč bez DPH
221,28 Kč
Měrná cena: 44,26 Kč / 1 l

Krémové tělové mýdlo určené pro mytí citlivé pokožky. ISOLDA black cherry body soap je vhodný pro mytí celého těla i rukou. 

Kód: 2.000226
Cleamen gastroprofessional strojni myti nadobi 5l
Pouze na ičo
669,60 Kč bez DPH
810,22 Kč
Měrná cena: 135,04 Kč / 1 kg

Bezfosfátový, tekutý mycí prostředek, určený pro všechny typy profesionálních myček nádobí a skla.

Kód: 4.000928
3c4a8be50af014ccd1a3bc568ffb292f
VAKAVO mycí pasta ORANGE 600 g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem (15 ks)
23,10 Kč bez DPH
27,95 Kč

Mycí pasta s vyváženým obsahem přírodního abraziva na silně znečištěné ruce.  Vhodný pro pracovníky ve stavebnictví, zemědělství, ale...

Kód: 4.000868
644 krystal na kuchyne 750 ml
65,20 Kč bez DPH
78,89 Kč
Měrná cena: 105,19 Kč / 1 l

K čištění kuchyňského nábytku, pevných ploch z nesavého materiálu. Vyčistí též umakartová jádra, dveře a rámy oken. Přípravek aplikovaný...

Kód: 4.000715
0002187 CN davkovac pakovy Medispender 500ml
1 126,70 Kč bez DPH
1 363,31 Kč

​​Odolný dávkovač z bílého a šedého ABS plastu s odkapávací miskou,  určený pro profesionální použití v potravinářství, zdravotnictví, nebo ve...

Kód: 4.000820
CLEAMEN GP Konvektomaty 5,5kg
Pouze na ičo
768,10 Kč bez DPH
929,40 Kč
Měrná cena: 168,98 Kč / 1 kg

Odstraňování připálenin z konvektomatů, sporáků, grilů, fritéz, částí vzduchových filtrů a podobně.

Kód: 4.000811
Cleamen 145 1l
CLEAMEN 145 strojní podlahy DEEPON 1l
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem (12 ks)
123 Kč bez DPH
148,83 Kč
Měrná cena: 148,83 Kč / 1 l

Strojní čistič na podlahy veškerých tvrdých podlah PVC, linolea (včetně voskovaných), dlažby glazované i neglazované, žulové,mramorové i vápencové...

Kód: 4.000806
0001617 Davkovac 0,5l
267,70 Kč bez DPH
323,92 Kč

Nástěnný dávkovač na tekuté mýdlo nebo krém,  s obsahem zásobníku na dolévání 500 ml.

Kód: 5.000046
CLEAMEN 272 proti silne mastnote 5l
Ecolabel
479,90 Kč bez DPH
580,68 Kč
Měrná cena: 116,14 Kč / 1 l

Koncentrovaný čisticí prostředek pro odstraňování mastnoty, zbytků jídel a dalších nečistot z kuchyňských povrchů.  Vhodný pro ČOV....

Kód: 2.000515
ISOLDA Silver foam soap 400ml penove mydlo
Akce
87,12 Kč –10 %
64,80 Kč bez DPH
78,41 Kč

Luxusní pěnové mýdlo pro muže i ženy šetrně myje pokožku a zanechává ji hedvábnou. Decentní parfém s nádechem měsíčního svitu podtrhne nevšední...

Kód: 2.000504
CLEAMEN Perfume Zone Bayamo 200ml vonne tycinky
Novinka
450,80 Kč bez DPH
545,47 Kč
Měrná cena: 2 727,35 Kč / 1 l

CLEAMEN Perfume Zone Bayamo 200 ml – tyčinkový difuzér s luxusním parfémem inspirovaným prudkým větrem vanoucím u pobřeží Kuby. Elegantní provedení...

Kód: 2.000478

Ovládací prvky výpisu

264 položek celkem