Podlahový super pad Bohman 17" 430mm černý

Kód: 4.001463
183,92 Kč / ks 152 Kč bez DPH
Na dotaz
Můžeme doručit do:
19.6.2024
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Podlahový pad určený pro hloubkové, ale i základní čištění silně znečištěných podlahových ploch.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Podlahový super pad Bohman 17" 430mm černý

Použití padů je naopak ideální pro hladké rovné podlahy a to díky účinnosti mytí celým průměrem padu. Dle typu podlahového padu se používají na leštění, běžný úklid, hloubkové čištění nebo k odstraňování starých nátěrů.

 

  • Černá – hrubý pad pro hloubkové, ale i základní čištění silně znečištěných podlahových ploch. Vhodný pro odstranění všech druhý polymerních a akrylových ochranných vrstev.  Odstraňuje jak staré tak i zaschlé nečistoty. Vhodný zejména pro čištění podlah se silným znečištěním a k odstraňování starých nátěrů Černý podlahový pad je vhodný pro dlouhé a intenzivní čištění podlahových ploch. Ideální pro použití na jednokotoučových podlahových strojích při odstraňování starých nátěrů nebo na automatických podlahových mycích strojích pro hloubkové čištění nebo čištění silně znečištěných podlahových ploch.

 

Pady mají až o 40% lepší účinnost mytí oproti kartáčům. Účinnost mytí jak u kartáčů tak u podlahových mycích padů je dána správnou kombinací čisticího prostředku a podlahového padu nebo kartáče.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: