Co zabalit do apartmánu nebo na chatu

Léto se nezadržitelně blíží a dovolená se může změnit v katastrofu, když dojde toaletní papír a nebo nemáte čím umýt nádobí.

 Nachystali jsme pro vás pár tipů, co vzít s sebou a  také ZVÝHODNĚNOU SADU PRODUKTŮ, které by se mohly hodit.

Ať už jedete kamkoliv, toaletní papír je základ. Na chatě, v apartmánu s rodinou a nebo i na víkend. Bez toho se nevyplatí rozhodně nikam vyrazit. 
 
To samé platí o papírových kapesníčcích. Nejen na rýmu z klimatizace, ale oceníte je i na utírání rozlitého pití při bujarém večírku. O dětech ani nemluvě.
 
 
A co dál do apartmánu?
 
Majitelé rádi ušetří. No, to chápeme. Ale co vy máte dělat s myčkou, do které máte jen 1 nebo 2 tablety do myčky a jste tam celý týden? To samé houbička na nádobí. A nebo špinavé WC.
 

Co se rozhodně neztratí ani v autě, co jsou naše milované utěrky Mandy. Patří k našim nejprodávanějším utěrkám hlavně kvůli jejich kvalitnímu mikrovláknu. Nasají, otřou a dobře vyčistí. Povrchy ale třeba i prach a okna. Navíc jsou ve čtyřech veselých barvách.

 A pytle na odpad jsou také nezbytným vybavením. Je dítěti v autě špatně a zapomněli jste Kinedril? Nemáte kam posbírat zbytky obalů z fastfoodu, plechovky či papírky od tyčinek? Takový pytel se hodí. A v apartmánu to samé. Obvykle tam najdete jeden nebo dva malé pytle a to opravdu nestačí.

Nechce se vám vybírat? Máme pro vás zvýhodněnou sadu