Maxidina Hospital kit (1x aplikační lahev + 10x sáček 5g) A25001

Kód: 2.000239
1 439,90 Kč / ks 1 190 Kč bez DPH
Skladem (5 ks)
Můžeme doručit do:
23.7.2024
Možnosti doručení

Profesionální prostředek na odstranění organické mastnoty a zápachu s dezinfekcí pro použití v nemocnicích. Obsahuje aplikátor a 10ks jednodávkových sáčků, připravíte 10 litrů roztoku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obsahuje aplikátor a 10ks jednodávkových sáčků, připravíte 10 litrů roztoku

 Přípravek Maxidina® Hospital je určen pro úklidové firmy k řešení problémů souvisejících s odstraněním zápachu organického původu. Používá se jako běžný mycí prostředek a je jediným existujícím produktem na trhu, který nepříjemný zápach dokáže velmi rychle odstranit, má výraznou čistící funkci a zabraňuje mikrobiální (bakteriální a virové) kontaminaci. Jen po jednom setření, díky čemuž lze zefektivnit pracovní tempo, je povrch čistý a bezpečný, jak vyžadují příslušné předpisy na celostátní úrovni, vydané Ministerstvem zdravotnictví, nebo na mezinárodní úrovni, vydané Světovou zdravotnickou organizací (WHO). Tento jedinečný kontaktně působící přípravek neobsahuje chlór, enzymy ani žádné jiné škodlivé látky pro člověka a životní prostředí. Maxidina® Hospital lze použít na všechny omyvatelné povrchy včetně skla, toalet a odpadkových košů, čištění společných prostor a likvidaci znečištění bio odpadem nebo exkrementy po domácích mazlíčcích. Přípravek Maxidina® Hospital lze použít pro každodenní čištění v nemocnicích. Výsledkem každodenního používání přípravku Maxidina® Hospital jsou povrchy chráněné před usazováním vodního kamene, hygienicky čisté a bez šmouh. Přípravek po svém použití zanechává příjemnou nealergenní vůni.

Návod k použití

1 sáček přípravku Maxidina® Hospital vložte přímo do nádobky o 1 000 ml a doplňte čistou vodou. Sáček

neotvírejte, protože je snadno rozpustný ve vodě. Vyčkejte několik minut, než bude produkt připraven k použití jako vodní mlha na ošetřovaný povrch. Přípravek Maxidina® Hospital lze použít v následujících 20 dnech. Poté jej doporučujeme vylít a připravit nový. Přípravek Maxidina® Hospital nemíchejte s jinými přípravky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dezinfekce
Obsah: 10l

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: