WC Gel 750ml Sweet Fruit BCK WCS750

Kód: 2.000178
Novinka
Značka: BestClean
76,23 Kč / ks 63 Kč bez DPH
Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do:
29.4.2024
Možnosti doručení

Sanitární prostředek pro čištění WC keramiky. Odstraňuje rez a vodní kámen, zajišťuje vysoký lesk.

Detailní informace

Detailní popis produktu

808 WC Cleaner

WC ČISTIČ

Sanitární prostředek pro čištění WC keramiky. Odstraňuje rez a vodní kámen, zajišťuje vysoký lesk.

ČIŠTĚNÍ A SANITACE WC

Profesionální gelový sanitační prostředek určený k čištění všech typů WC keramiky. Je vyroben na bázi účinných čistících složek a přírodních kyselin, zajišťujících hygienickou čistotu povrchu. Je vhodný na bidety, pisoáry, WC mísy, výlevky, koryta apod. Přípravek odstraňuje rez a vodní kámen, zajišťuje vysoký lesk a dlouhotrvající vůni.

DOPORUČENÍ:

Při nestandardních tvarech čištěných předmětů využijte k aplikaci rozprašovač.

NÁVOD K POUŽITÍ:

Aplikujte přímo na znečištěné plochy pomocí aplikačního hrdla. Nechte několik minut působit, důkladně vyčistěte a opláchněte vodou.


UPOZORNĚNÍ:

Není vhodný na povrchy, které nejsou odolné kyselinám.

NEBEZPEČÍ

H314: Způsobuje těžké poleptání kůže a poškození očí. H412: Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky.

Pokyny pro bezpečné zacházení:

Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Používejte ochranné rukavice / ochranné brýle. PŘI STYKU S KŮŽÍ (nebo s vlasy): Veškeré kontaminované části oděvu okamžitě svlékněte. Opláchněte kůži vodou [nebo osprchujte]. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Při podráždění kůže: Vyhledejte lékařskou pomoc / ošetření. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc / ošetření. Odstraňte obsah / obal v případě profesionálního použití předáním oprávněné osobě a v případě spotřebitelského použití předáním na sběrný dvůr do části nebezpečného odpadu.

Složení:b>30% voda, 5-<15% anorganické kyseliny, <5% neionické povrchově aktivní látky, kationické povrchově aktivní látky, amfoterní povrchově aktivní látky, chlorid sodný, oxid křemíku (nano), Parfum (A = Sweet Fruit, B = Orange Fruit, C = Polar Wood), D-Limonen (B), Linalool (B), 6,7-Dihydro-1,1,2,3,3-pentamethyl-4(5H)-indanon (C), barvivo (A, B, C).

Obsahuje: kyselina fosforečná, 75%-ní (<10%); 2,2´-(oktadec-9-enylimino)-bisethanol

Značka BestClean®

Produkty BestClean® jsou výsledkem dlouhodobého vývoje technologií pro čištění a impregnaci všech typů povrchů. Jsou určené primárně k profesionálním použití. Produkty jsou založeny na principu nanotechnologie, díky které se jejich účinnost a dosažené výsledky diametrálně odlišují od klasické úklidové chemie a jsou ověřené v praxi.

Při výrobě se používají moderní inovativní postupy zaměřené na chování jednotlivých produktů. K vývoji unikátních receptur bylo vždy přistupováno individuálně, s přihlédnutím k intenzitě a složení aktivních látek, k vlastnostem ošetřovaných povrchů a k maximální účinnosti. Standartem našich produktů je biologická odbouratelnost, zdravotní nezávadnost a co možná nejnižší ekologická zátěž.

upozornění: grafický design etikety se může lišit

Doplňkové parametry

Kategorie: Čistící gely do WC
Velikost balení: 0,75 l
Výrobek: český, ekologický

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka BestClean® z Kaplice

- kvalitní úklidové prostředky šetrné k přírodě
- biologicky odbouratelné, zdravotně nezávadné
- založeny na principu nanotechnologie
- individuálně vyvýjené receptury na určité povrchy