Podlahový čistič šetrný 25l Sweet Fruit (Orange) koncentrát BCK PCS25

Kód: 2.000196
2 038,49 Kč / ks 1 684,70 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
13.6.2023
Možnosti doručení

Profesionální prostředek pro účinné a šetrné vytírání téměř všech typů podlah. Zálohovaný kanystr, cena včetně zálohy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

804 BestFloor

NA PODLAHY

Profesionální prostředek pro účinné a šetrné vytírání téměř všech typů podlah. Je vhodný i pro přírodní materiály s různými povrchovými úpravami.

TEKUTÝ KONCENTROVANÝ PROSTŘEDEK NA VYTÍRÁNÍ PODLAH

 Profesionální tekutý koncentrovaný prostředek pro šetrné a účinné čištění různých typů podlah. Zajišťuje dokonalé čištění a ochranu všech nesavých povrchů (dlažba, PVC, linoleum, marmoleum, korek, laminát apod.), včetně plovoucích podlah. Díky obsaženým složkám účinně odstraňuje nečistoty, vrací podlahám původní vzhled, zanechává podlahy lesklé, bez šmouh a vytváří tenkou ochrannou vrstvu. Tím dochází k nízkému zanášení ošetřeného povrch nečistotami, což vede k snadnější následné údržbě a ke snížení frekvence úklidu. Výrobek je určený pro spotřebitelské i profesionální použití. Prostředek je vyráběn s využitím nejnovějších poznatků z oblasti nanotechnologie.

DOPORUČENÍ:

Pokud si nejste jisti vhodností použití, proveďte malý test čištění na neexponovaném místě čištěné plochy. Pro zvýšení intenzity vůně přípravku lze kombinovat s produkty Fresh Booster, dle jednotlivých parfemací. Dávkování 10-50 ml Fresh Booster na 10 litrů pracovního roztoku.

NÁVOD K POUŽITÍ:

Používá se ve formě pracovního roztoku: do vědra se dávkuje koncentrát v množství 40-80 ml a doplní se do 10 litrů vodou. Na čištěné plochy se nanáší většinou pomocí mopu namočeného v roztoku. Při silnějším znečištění nechat prostředek krátkou chvíli působit. Podlahy potom stírat zásadně jedním směrem (do osmičky, do čtverce), aby nedošlo ke zpětnému usazování rozpuštěných nečistot na čištěném povrchu.


NEBEZPEČÍ.

H318: Způsobuje vážné poškození očí.

Pokyny pro bezpečné zacházení:

Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku., Uchovávejte mimo dosah dětí. Používejte ochranné brýle. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc / ošetření. Odstraňte obsah / obal v případě profesionálního použití předáním oprávněné osobě a v případě spotřebitelského použití předáním na sběrný dvůr do části nebezpečného odpadu.

Složení:

>30% voda, 5-<15% anionické povrchově aktivní látky, <5% neionické povrchově aktivní látky, alkoholy, oxid křemíku (nano), chelatační látky, konzervační látky (směs derivátů isothiazolinonu: CMIT/MIT = 3:1), Parfum (A = Sweet Fruit, B = Orange Fruit, C = Polar Wood), Hexyl Cinnamal (A), D-Limonene (B), Linalool (B), barvivo.

Obsahuje:

alkoholy C12-14, ethoxylované, sírany, sodné soli; benzensulfonová kyselina, C10-13, alkylderiváty, sodné soli; propan-2-ol

Tento produkt nelze zaslat přepravci (PPL, pošta, Zásilkovna), je možný pouze osobní odběr na prodejně Praha Řepy a nebo náš rozvoz po Praze. Při větším odběru lze po dohodě zaslat paletovou přepravou.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Univerzální
Velikost balení: 25 l
Výrobek: český

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: