908 Podlahový čistič neutrální BestFloor MACHINE 5l A Sweet Fruit (Kiwi) BCK

Kód: 4.001220
564,83 Kč / ks 466,80 Kč bez DPH
Na dotaz
Můžeme doručit do:
6.6.2023
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Profesionální prostředek s vůní pro strojové i ruční mytí podlah. Nepění. Vůně kiwi.

Detailní informace

Detailní popis produktu

NA PODLAHY

Profesionální prostředek s vůní pro strojové i ruční mytí podlah. Je vhodný pro komerční a průmyslové využití.

PROSTŘEDEK NA PODLAHY PRO STROJNÍ I RUČNÍ MYTÍ

Tekutý nepěnivý koncentrovaný čisticí prostředek, který je určený především pro strojní mytí podlah všeho druhu. Je vhodný pro všechny typy mycích strojů. Uplatňuje se hlavně ve vysoce zatížených komerčních a průmyslových provozech, kde se používá pro čistění velkých ploch. Lze ho využít i pro generální a základní úklid silně znečištěných ploch. Koncentrát je alkalický, ale po zředění je pracovní roztok neutrální.

Prostředek se vyznačuje vysokým čisticím účinkem na většinu typů zašpinění, dobře emulguje tuky,a proto je s výhodou používán v různých oblastech průmyslu. Vodný roztok nenarušuje umělé hmoty, lehké kovy ani měděné a mosazné součásti podlah. Vzhledem k aplikaci nano materiálů se ošetřený povrch méně špiní a následně lépe udržuje. Výrobek je určený pro profesionální a spotřebitelské použití.

DOPORUČENÍ:

Pokud si nejste jisti vhodností použití, proveďte malý test čištění na neexponovaném místě čištěné plochy.

NÁVOD K POUŽITÍ:

Používá se ve formě pracovního roztoku. Pro mycí stroje se dávkuje v množství 50-100 ml na 10 litrů náplně stroje. Pro ruční vytírání se dávkuje 20-80 ml na 10 litrů pracovního roztoku. V případě silného znečištění lze zvýšit dávkování až na 150 ml na 10 litrů.


NEBEZPEČÍ.

H314: Způsobuje těžké poleptání kůže a poškození očí.

Pokyny pro bezpečné zacházení:

Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Používejte ochranné rukavice / ochranné brýle. PŘI STYKU S KŮŽÍ (nebo s vlasy): Veškeré kontaminované části oděvu okamžitě svlékněte. Opláchněte kůži vodou [nebo osprchujte]. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. PŘI POŽITÍ: Vypláchněte ústa. NEVYVOLÁVEJTE zvracení. Necítíte-li se dobře, vyhledejte lékařskou pomoc / ošetření. Odstraňte obsah / obal v případě profesionálního použití předáním oprávněné osobě a v případě spotřebitelského použití předáním na sběrný dvůr do části nebezpečného odpadu.

Složení: >30% voda, 5 -<15% neionogenní povrchově aktivní látky, fosfáty, <5% amfoterní povrchově aktivní látky, křemičitany, oxid křemíku (nano), chelatační látky, Parfum (A = Sweet Fruit, B = Orange Fruit, C = Polar Wood), D-Limonene (B), Linalool (B), 1,1,2,3,3-pentamethyl-6,7-dihydro-5(H)-inden-4-on (C), barvivo (A, B, C).

Obsahuje: difosforečnan tetradraselný; 2-propylheptanol, ethoxylovaný; metakřemičitan sodný, pentahydrát

Značka BestClean®

Produkty BestClean® jsou výsledkem dlouhodobého vývoje technologií pro čištění a impregnaci všech typů povrchů. Jsou určené primárně k profesionálním použití. Produkty jsou založeny na principu nanotechnologie, díky které se jejich účinnost a dosažené výsledky diametrálně odlišují od klasické úklidové chemie a jsou ověřené v praxi.

Při výrobě se používají moderní inovativní postupy zaměřené na chování jednotlivých produktů. K vývoji unikátních receptur bylo vždy přistupováno individuálně, s přihlédnutím k intenzitě a složení aktivních látek, k vlastnostem ošetřovaných povrchů a k maximální účinnosti. Standartem našich produktů je biologická odbouratelnost, zdravotní nezávadnost a co možná nejnižší ekologická zátěž.

 

upozornění: design etikety zboží může být jiný

Doplňkové parametry

Kategorie: Strojní čištění
Velikost balení: 5 l
Výrobek: český, ekologický
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka BestClean® z Kaplice

- kvalitní úklidové prostředky šetrné k přírodě
- biologicky odbouratelné, zdravotně nezávadné
- založeny na principu nanotechnologie
- individuálně vyvýjené receptury na určité povrchy