Prostředek na nádobí 25l Green Herbs BCK PNG25

Kód: 4.001035
1 692,06 Kč / ks 1 398,40 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
22.9.2023
Možnosti doručení

Profesionální prostředek na ruční mytí nádobí. Nízká spotřeba a vysoká účinnost. Cena včetně zálohy na kanystr.

Detailní informace

Detailní popis produktu

801 Dish Cleaner

NA NÁDOBÍ

Profesionální prostředek na ruční mytí nádobí. Nízká spotřeba a vysoká účinnost zajišťují ekonomický provoz.

ÚČINNÝ PROSTŘEDEK PRO RUČNÍ MYTÍ NÁDOBÍ

Gelový neutrální koncentrovaný prostředek, který je určený k ručnímu mytí nádobí. Díky svému složení má výborné odmašťovací schopnosti. Vyznačuje se také dobrou pěnivostí, vysokou mycí schopností a příjemnou vůní. Používá se zředěný ve velmi nízkých koncentracích. Výrobek je určený pro spotřebitelské i profesionální použití.

NÁVOD K POUŽITÍ:

Používá se ve formě pracovního roztoku. Do 5 litrů vody doporučujeme dávkovat 5-10 ml prostředku (jednu až dvě polévkové lžíce) nebo využít dávkovací pumpu na zeď. Nádobí umývat běžným způsobem, a nakonec opláchnout vodou.
VAROVÁNÍ.

H315: Dráždí kůži. H318: Způsobuje vážné poškození očí. H412: Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky.

Pokyny pro bezpečné zacházení:

Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku., Uchovávejte mimo dosah dětí. Používejte ochranné rukavice / ochranné brýle. PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím vody a mýdla. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Necítíte-li se dobře, vyhledejte lékařskou pomoc / ošetření. Odstraňte obsah / obal v případě profesionálního použití předáním oprávněné osobě a v případě spotřebitelského použití předáním na sběrný dvůr do části nebezpečného odpadu.Složení:

>30% voda, 5–<15% anionické povrchově aktivní látky, <5% neionické povrchově aktivní látky, amfoterní povrchově aktivní látky, chlorid sodný, konzervační látky (směs derivátů isothiazolinonu: CMIT/MIT = 3:1), Parfum (D = Green Herbs a B = Orange Fruit), D-Limonen (B) Obsahuje:

alkoholy C12-14, ethoxylované, sírany, sodné soli; kokamidopropyl betain

Značka BestClean®

Produkty BestClean® jsou výsledkem dlouhodobého vývoje technologií pro čištění a impregnaci všech typů povrchů. Jsou určené primárně k profesionálním použití. Produkty jsou založeny na principu nanotechnologie, díky které se jejich účinnost a dosažené výsledky diametrálně odlišují od klasické úklidové chemie a jsou ověřené v praxi.

Při výrobě se používají moderní inovativní postupy zaměřené na chování jednotlivých produktů. K vývoji unikátních receptur bylo vždy přistupováno individuálně, s přihlédnutím k intenzitě a složení aktivních látek, k vlastnostem ošetřovaných povrchů a k maximální účinnosti. Standartem našich produktů je biologická odbouratelnost, zdravotní nezávadnost a co možná nejnižší ekologická zátěž.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ruční mytí nádobí
Velikost balení: 25 l
Výrobek: český, ekologický

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka BestClean® z Kaplice

- kvalitní úklidové prostředky šetrné k přírodě
- biologicky odbouratelné, zdravotně nezávadné
- založeny na principu nanotechnologie
- individuálně vyvýjené receptury na určité povrchy