Odvápňovač 5L (modrá voda) BCK OK5

Kód: 2.000172
616,98 Kč / ks 509,90 Kč bez DPH
Skladem (18 ks)
Můžeme doručit do:
9.6.2023
Možnosti doručení

Kyselý prostředek pro odvápňování gastro zařízení a nerezových ploch. Pro odstranění vodního kamene, vápenatých a minerálních usazenin 

Detailní informace

Detailní popis produktu

715 DECALC

ODVÁPŇOVAČ

Kyselý prostředek pro odvápňování gastro zařízení a nerezových ploch.

ÚČINNÝ ODVÁPŇOVAČ NEREZOVÝCH ZAŘÍZENÍ A PLOCH

Tekutý kyselý koncentrovaný prostředek, který je určený pro odstranění vodního kamene, vápenatých a minerálních usazenin z povrchů nerezových zařízení, předmětů a ploch, např. myčky, pračky, gastronomická zařízení, rychlovarné konvice, vyvíječe páry, plochy bazénů a sprch, mřížky odtokových kanálků apod. Prostředek je nepěnivý a v jednom kroku zajišťuje čištění i leštění ošetřovaných ploch, především z nerez oceli. Čistí také zoxidované povrchy. Dá se použít v různých oblastech, například v gastronomických provozech, spa a wellness, sociálních zařízeních, průmyslu a dalších. Nepoužívat na povrchy, které nejsou odolné kyselinám.

Výrobek je určený pro spotřebitelské i profesionální použití.

NÁVOD K POUŽITÍ:

U myček, praček a dalších zařízení s automatickým systémem dávkování

se řiďte návodem k obsluze zařízení (obvyklá dávka na 10 litrovou myčku je 1-1,5 litru koncentrátu). Při manuálním čištění gastronomických zařízení používejte ředění 200-300 ml na 1 litr vody. Na povrch, nejlépe předem odmaštěný, aplikujte prostředek buď ručně (houbičkou) nebo rozprašovačem. Nechte chvíli působit (podle stupně znečištění), mechanicky odstraňte vrstvu nečistot (kartáčem, houbičkou) a nakonec povrch důkladně opláchněte vodou. Pro čištění mřížek odtokových kanálků použijte ředění 200-250 ml na 1 litr teplé vody. Do nádoby s roztokem mřížky ponořte, nechte působit asi 15 minut, a nakonec opláchněte vodou. Pro čištění předmětů znečištěných minerálními usazeninami, (hlavice sprch, nerezové komponenty) použijte koncentraci od 250 ml na 1 litr až po neředěný koncentrát (podle stupně znečištění). Po aplikaci nechte chvíli působit, mechanicky vyčistěte a opláchněte vodou. Pro čistění ploch bazénů použijte koncentraci 100 ml na 1 litr vody (až po koncentrát pro jednorázové odstranění silných minerálních usazenin). Na závěr opláchněte plochy vodou. Pro čištění nerezových pracovních ploch použijte koncentraci 100-200 ml na 1 litr vody. Aplikace je stejná jako v případě gastronomických zařízení. Pro odstranění minerálních usazenin ze skleněných a keramických ploch použijte koncentraci 150-200 ml na 1 litr vody. Plochy umyjte běžným způsobem, a nakonec je opláchněte vodou.NEBEZPEČÍ.

H314: Způsobuje těžké poleptání kůže a poškození očí.

Pokyny pro bezpečné zacházení:

Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Po manipulaci důkladně omyjte ruce vodou a mýdlem. Používejte ochranné rukavice / ochranné brýle. PŘI STYKU S KŮŽÍ (nebo s vlasy): Veškeré kontaminované části oděvu okamžitě svlékněte. Opláchněte kůži vodou [nebo osprchujte]. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. PŘI POŽITÍ: Vypláchněte ústa. NEVYVOLÁVEJTE zvracení. Necítíte-li se dobře, vyhledejte lékařskou pomoc / ošetření. Odstraňte obsah / obal v případě profesionálního použití předáním oprávněné osobě a v případě spotřebitelského použití předáním na sběrný dvůr do části nebezpečného odpadu. Složení:

>30% voda, 15-<30% anorganické kyseliny, 5-<15% alkoholy, <5% anionické povrchově aktivní látky, neionické povrchově aktivní látky.Obsahuje:

kyselina fosforečná, 75%-ní; propan-2-ol; alkoholy C12-14, ethoxylované; 1-methoxypropan-2-ol

 

Značka BestClean®

Produkty BestClean® jsou výsledkem dlouhodobého vývoje technologií pro čištění a impregnaci všech typů povrchů. Jsou určené primárně k profesionálním použití. Produkty jsou založeny na principu nanotechnologie, díky které se jejich účinnost a dosažené výsledky diametrálně odlišují od klasické úklidové chemie a jsou ověřené v praxi.

Při výrobě se používají moderní inovativní postupy zaměřené na chování jednotlivých produktů. K vývoji unikátních receptur bylo vždy přistupováno individuálně, s přihlédnutím k intenzitě a složení aktivních látek, k vlastnostem ošetřovaných povrchů a k maximální účinnosti. Standartem našich produktů je biologická odbouratelnost, zdravotní nezávadnost a co možná nejnižší ekologická zátěž.

Doplňkové parametry

Kategorie: Profi spotřebiče
Velikost balení: 5 l
Výrobek: český, ekologický

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka BestClean® z Kaplice

- kvalitní úklidové prostředky šetrné k přírodě
- biologicky odbouratelné, zdravotně nezávadné
- založeny na principu nanotechnologie
- individuálně vyvýjené receptury na určité povrchy