Odmašťovač 1L BCK O1

Kód: 2.000190
140,24 Kč / ks 115,90 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
9.6.2023
Možnosti doručení

Prostředek pro čištění a odmašťování veškerých druhů povrchů. Nezanechává agresivní zápach. Je vysoce účinný.

Detailní informace

Detailní popis produktu

907 Speed Pro

ODMAŠŤOVAČ

Prostředek pro čištění a odmašťování veškerých druhů povrchů. Nezanechává agresivní zápach. Je vysoce účinný.

UNIVERZÁLNÍ PROSTŘEDEK NA ODMAŠŤOVÁNÍ

Tekutý profesionální a účinný prostředek, určený k odmašťování v oblastech gastronomické výroby, komerční sféře, průmyslu, oblasti automotive i facility. Je vhodný pro čištění a odmaštění grilů, ploten, varných desek, trub a veškerého gastronomického vybavení. Dále lze použít na nádoby, hrnce, varné a pečící nádoby, rošty, hořáky apod. Prostředek je šetrný k ošetřovaným povrchům a nezanechává agresivní zápach.

DOPORUČENÍ:

Pokud si nejste jisti vhodností použití, proveďte malý test čištění na neexponovaném místě čištěné plochy.

NÁVOD K POUŽITÍ:

Aplikaci provádíme rozprašovačem, přímo na znečištěnou plochu. Po nanesení necháváme prostředek působit 2-5 minut podle intenzity znečištění. Ke zvýšení účinnosti čištění nahřejte znečištěnou plochu na 30-40 °C, potom je reakce prostředku rychlejší a účinnost vyšší. Po určené době působení odstraňte zbytky prostředku a nečistot. Povrch důkladně omyjte čistou vodou a vytřete do sucha.


NEBEZPEČÍ.

H314: Způsobuje těžké poleptání kůže a poškození očí.

Pokyny pro bezpečné zacházení:

Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nevdechujte aerosoly. Používejte ochranné rukavice / ochranné brýle. PŘI STYKU S KŮŽÍ (nebo s vlasy): Veškeré kontaminované části oděvu okamžitě svlékněte. Opláchněte kůži vodou [nebo osprchujte]. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. PŘI POŽITÍ: Vypláchněte ústa. NEVYVOLÁVEJTE zvracení. Necítíte-li se dobře, vyhledejte lékařskou pomoc / ošetření. Odstraňte obsah / obal v případě profesionálního použití předáním oprávněné osobě a v případě spotřebitelského použití předáním na sběrný dvůr do části nebezpečného odpadu.

Složení: >30% voda, <5% neionogenní povrchově aktivní látky, hydroxid sodný, křemičitany, chelatační látky, butyldiglykol

Obsahuje: hydroxid sodný; C8-10-alkylpolyglukosidy; metakřemičitan sodný, pentahydrát; 2-(2-butoxyethoxy)-ethanol


Značka BestClean®
Produkty BestClean® jsou výsledkem dlouhodobého vývoje technologií pro čištění a impregnaci všech typů povrchů. Jsou určené primárně k profesionálním použití. Produkty jsou založeny na principu nanotechnologie, díky které se jejich účinnost a dosažené výsledky diametrálně odlišují od klasické úklidové chemie a jsou ověřené v praxi.

Při výrobě se používají moderní inovativní postupy zaměřené na chování jednotlivých produktů. K vývoji unikátních receptur bylo vždy přistupováno individuálně, s přihlédnutím k intenzitě a složení aktivních látek, k vlastnostem ošetřovaných povrchů a k maximální účinnosti. Standartem našich produktů je biologická odbouratelnost, zdravotní nezávadnost a co možná nejnižší ekologická zátěž.

upozornění: grafická podoba etikety se může lišit

Doplňkové parametry

Kategorie: Čističe na mastnotu
Velikost balení: 1 l
Výrobek: český, ekologický

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka BestClean® z Kaplice

- kvalitní úklidové prostředky šetrné k přírodě
- biologicky odbouratelné, zdravotně nezávadné
- založeny na principu nanotechnologie
- individuálně vyvýjené receptury na určité povrchy